Zápasy a turnaje 14. týždeň 2023

8HT

Medzinárodný turnaj v Havířove

Ôsmaci so striebornou medailou na medzinárodnom turnaji o Pohár města Havířova 🔥🤘
Slovo organizátora:
,,Mezinárodní velikonoční turnaj O pohár města Havířova včera skončil vítězstvím týmu HC Olomouc, který ve finále porazil druhý Liptovský Mikuláš. Třetí místo pak obsadil další slovenský tým z Košic. Důležité ale je, že všechny týmy si turnaj opravdu užily, poměřily síly v mezinárodním měřítku a odvezly si nejen nové zkušenosti, ale i nové zážitky.
Celkové pořadí turnaje:
1. HC Olomouc
2. HC Liptovský Mikuláš (SK)
3. HC Košice (SK)
4. HC AZ Havířov 2008
5. HC Frýdek – Místek
6. HC AZ Havířov 2009
7. HC Ružomberok (SK)
8, HC Viggbyholms IK (SWE)
Děkujeme všem zúčastněným hráčům, trenérům a realizačním týmům, rodičům i návštěvníkům turnaje a těšíme se na dalším mezinárodním klání. Velký dík patří také organizátorům turnaje.“

Fotogaléria na našom FB tu.

6HT

Turnaj v Trnave

Šiestaci v Trnave na turnaj Tirnavia Hockey Cup obsadili skvelé tretie miesto.
 
Draci LM – Sokol Pezinok 4:1
Draci LM – HK Gladiators Trnava 1:2 2:0
Draci LM – Nitra 2:1 1:1
Draci LM – Mládež HK ŠKP Poprad 2:1, 1:1
Slovami HK Gladiators Trnava: takto sa budujú priateľstvá na celý život.
 

5HP

Deň 1. z trojdňového turnaja piatakov Easter CCM Punto Hockey Bunnies Cup v Taliansku. Fotky poviedia najviac, pridávame k tomu výhru prvého zápasu 6:7. Držte nám palce nasledujúce dni!

Z talianskeho mesta Fondo prišla potešujúca správa, štvrtáci a piataci skončili na skvelom druhom mieste!Fotogaléria deň 1.

2HP

Druháci sa zúčastnili turnaja v Košiciach v Aréne Sršňov. 

Slovo trénera Romana Svatého: ,,Na kvalitne obsadenom turnaji bolo 12 mužstiev. Mali sme 2 mužstvá a naši chalani obsadili 5. a 6. miesto. Patrí im veľká gratulácia k výkonu a nasadeniu. Pri troche šťastia pri premieňaní gólových šancí sme mohli skončiť aj na lepšom mieste. Ale ako vždy, padlo kopec gólov a mali sme kopec srandy.

Veľká vďaka rodičom za povzbudzovanie, maminám za pomoc pri obedoch.“

Text: PR Draci LM, tréneri
Foto: Draci LM, p.Géci, p.Motko, rodičia

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.