1HP, 2HP, 3HP

Roman Svatý

hlavný tréner

Jozef Mrázik

asistent trénera

Andrej Laco

asistent trénera

Najmladšie kategórie o.z. Hokejové talenty, náborové ročníky.

Hokej je hra. Pre mladšie deti je práve o zábave a šantení na ľade či všeobecnom pohybe. Hráči majú u nás príležitosť rozvíjať sa po športovej ale aj ľudskej stránke. Pri starších hráčoch poskytujeme profesionálne zázemie v spolupráci so športovými odborníkmi.

Hokejová predprípravka - 1. a 3. ročník (6 – 9 rokov)

Je najmladšia veková kategória v ľadovom hokeji. Tréning na ľade, ale aj mimo neho, musí deťom poskytovať predovšetkým zábavu a radosť z pohybu. Dôraz sa nesmie v žiadnom prípade klásť na náročné cvičenia v súťažnom prostredí sprevádzané neustálym stresom.
Viac o športovej príprave mládeže na webe SZĽH.

2022 - 2023
2021 - 2022

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.