Striebro pre deviatakov vo florbalovom turnaji JOJ Florbal Cup

Slovo trénera a učiteľa, Michala Labaja: ,,Naši hrdinovia. Naša ZŠ MRM LM urobila vďaka našim deviatakom úžasnú reklamu nášmu mestu keď chlapci získali strieborné medaily na florbalovom turnaji NADÁCIE TV JOJ FLORBAL CUP kde bolo pozvaných 12 tímov z celého Slovenska. Čerešničkou na torte“bola odmena pre školu 500 eur.
A to finále skončilo 4:4 v riadnom hracom čase a nájazdová lotéria vyšla lepšie pre súpera. Za zmienku určite stojí aj ubytovanie v Holiday Village Tatralandia a tímové kúpanie.
ĎAKUJEME CHLAPCI“
Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.