Draci LM – HC Slovan Bratislava 2:4
(1:1, 0:1, 1:2) z dňa 10.12.2022

(1:2, 1:2, 0:0)
z dňa 11.12.2022

Kvôli chorobám a zraneniam sme museli urobiť zmeny v zostave. Chalani sa snažili ale urobili sme chyby z nepozornosti a slabého dôrazu. Naopak z šancí, ktoré sme si vytvorili sme dali len po dva góly v dvoch zápasoch čo nestačilo. Do budúcich zápasov sa musíme zlepsit v obrannej činnosti a musíme byt efektívnejší v zakončení.

(2:0, 0:2, 2:0) z dňa 10.12.2022
Začiatok zápasu nebol zlý a od začiatku sme sa dostávali do šancí. Súper zas hrozil z protiútokov, ktoré dokázal premieňať na góly. Táto prvá tretina bola jednoznačne najvyrovnanejšia, no súper v nej dokázal zvíťaziť. Po prestávke sme prebrali iniciatívu a v druhej tretine bola radosť pozerať na pekné individuálne aj kombinačné akcie z našej strany, čo viedlo aj k víťazstvu v tejto tretine. V poslednej však prišlo uspokojenie a naopak súper sa zomkol. V úvode tretej tretiny nám strelil až 5 gólov a aj keď sa chlapci nevzdali a bojovali do konca, tak otočiť túto tretinu sa nám už nepodarilo.

Draci LM (red) – HKM Rimavská Sobota 4:2
(3:0, 2:4, 3:0) z dňa 10.12.2022
V tomto zápase bolo vidieť, že máme spojených hráčov zo 7 a 6 HT. Ťažko sme kombinovali a celkovo sme pôsobili nezohratým dojmom. O tom, že sme boli úspešnejší ako súper, rozhodlo pár hráčov, ktorí chceli zápas vyhrať. Ale tímový výkon nebol podľa predstáv.

Text: PR Draci LM, tréneri