Zápasy 46. týždeň 2022

1. liga juniorov

HK Spišská Nová Ves – Draci LM 5:1
(0:0, 1:0, 4:1) z dňa 19.11.2022
Dnešný zápas nám nevyšiel podľa predstáv, chalanom chýbalo potrebné nasadenie a agresivita v osobných súbojoch a proti namotivovaným posilneným Spišiakom sa nedokázali presadiť v útoku a proti dobre korčuľujúcim súperovým hráčom urobili niekoľko zbytočných chýb. Prvý gól sme inkasovali v polovici zápasu a druhý na začiatku tretej tretiny v oslabení. Dokázali sme síce čoskoro streliť kontaktný gól, ale namiesto vyrovnania sme inkasovali dva zlepené góly za 8 sekúnd a už sme nedokázali zareagovať a zaslúžene sme prehrali prvý zápas v sezóne, čo bol pre chalanov zdvihnutý prst, že na víťazstvá s lepším súperom sa treba podstatne lepšie pripravovať a odvádzať oveľa viac pre kolektívny úspech. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

HK Spišská Nová Ves – Draci LM 4:3sn
(0:0, 2:1, 1:2, 0:0) z dňa 20.11.2022
V odvete sme chceli vrátiť domácim včerajšiu prehru a aj sme hrali aktívne celú prvú tretinu, kde sme tlačili súpera, ale gólová odmena neprišla. V druhej tretine sa hra vyrovnala a po našej chybe súper otvoril skóre po prečíslení a onedlho pridali aj druhý gól. To nás však nepoložilo a kontaktným gólom v druhej tretine sme oživili naše nádeje na dobrý výsledok. V tretej tretine sa konečne náš tlak zúročil a otočili sme výsledok v náš prospech. Bohužiaľ sme nepridali ešte jeden poisťovací gól a po zbytočnom vylúčení sme v záverečnej hre bez brankára inkasovali vyrovnávajúci gól. Predĺženie rozhodnutie neprinieslo a lotériu samostatných nájazdov lepšie zvládli domáci a tak sme aj dnes podľahli Spišiakom, ale treba povedať, že dnešný výkon bol z našej strany podstatne lepší. Každá prehra môže byť na niečo dobrá, ak sa z nej poučíme a popracujeme na eliminovaní chýb a nedostatkov. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

 

Kaufland Extraliga dorastu

Draci LM – Barani BB 3:2 pp
(0:1, 1:0, 1:1, 1:0) z dňa 19.11.2022
Toto bol zatiaľ najlepší super,  proti ktorému sme túto sezónu hrali. V prvej tretine sme boli horší vo všetkých činnostiach. V druhej tretine sme sa dokázali súperovi vyrovnať korčuliarsky, herne aj nasadením. V tretej tretine sme opäť prehrávali, ale chalani svojim nasadením a chcením vyrovnali. V závere sme ubránili súperovu presilovku a v predĺžení nám vyšlo prečíslenie a získali sme bod navyše.

Draci LM – Barani BB 1:7
(0:2, 1:2, 0:3) z dňa 20.11.2022
Tak, ako v prvom zápase začali chalani s veľkým rešpektom, niektorí až strachom. Pritom po vyhratom zápase sme mali nastúpiť sebavedomo. V prvých dvoch tretinách sme urobili individuálne chyby, ktoré súper potrestal . V tretej tretine sme zbytočne faulovali a super využil 3 presilovky. Tento dvoj zápas nam úkazal, kde máme nedostatky a budeme na ich odstránení tvrdo pracovať.

Liga starších žiakov AA

MHA Martin – Draci LM 2:7
(0:2, 1:2, 1:3) z dňa 19.11.2022

Liga starších žiakov A

Draci LM – MHK Ružomberok 6:4
(1:1, 2:1, 3:2) z dňa 19.11.2022
Liptovské derby ako sa patrí. Dobrý bojovný zápas z obidvoch strán ale som rád že chlapci to uchopili od začiatku správnym smerom a vždy boli o krôčik pred súperom. Na lade bolo vidieť chuť a vôľu po víťazstve a to rozhodlo.Pekny zapas v ktorom sa bojovalo až do záverečného klaksónu.

Liga mladších žiakov AA

MHA Martin – Draci LM 5:1
(1:1, 2:0, 2:0) z dňa 19.11.2022
Pre nás krutý vysledok, kde 1. tretina mala vyrovnaný priebeh so sancami na oboch stranách. 2. tretinu sme hneď na začiatku inkasovali gól a odvtedy sa to na nás sypalo. Väčšinou sme dostávali góly z precislení, kde sme prepadavali v obrane. V útočnej fáze sme boli bez dôrazu a zakončenie nemalo potrebnú razanciu.

Liga mladších žiakov A

Draci LM (white) – MHK Ružomberok 2:4
(0:2, 2:1, 2:4)
 z dňa 19.11.2022
Výborný zápas na obe strany. Ružomberok od začiatku do konca hral nebezpečný hokej, kde hrozil najmä z rýchlych protiútokov, čomu sme dokázali čeliť v podstate iba v druhej tretine ktorú sme aj vyhrali. Na jednej strane bolo pozitívne, že sme sa vo väčšine času dokázali prepracovať k šanciam, no na druhej strane sa treba ponaučit a este viac sa sústrediť a zlepšiť v zakončení. Pozitívnym prvkom bolo tiež, že sa hral čistý hokej, bez zbytočných faulov a vylúčení.

MHA Martin Jazdci – Draci LM (red) 2:4
(0:2, 1:1, 1:1)
 z dňa 19.11.2022

Liga prípraviek P5 Stred

MŠK Púchov – Draci LM 4:2
(2:0, 2:0, 0:2) z dňa 20.11.2022
Po 2h v autobuse sme sa prvú tretinu asi zabudli na pol ceste. Náš výkon ale vygradoval a dokázali sme dotiahnuť aspoň poslednú tretinu do víťazného konca. Púchov bol náš najslabší súper v sezóne no po poslednom zápase kde sme hrali výborne bol toto náš najslabší výkon. Veríme že chlapci sa ponaučia a výkony budú gradovať.

Liga prípraviek P4 Stred

Draci LM – turnaj v BB s Banskou Bystricou a Lučencom
z dňa 19.11.2022
Na tomto miniaturnaji nám chýbala bojovnosť a kolektívny výkon. Chlapci do zápasov nastupujú s bojovou nákladou, no tá ostáva len v šatni. Báli sa súperov čo boli o hlavu vyšší. Ale chceme pochváliť tretiakov, ktorí hrali s chuťou. Dúfame že chalani sa z chýb ponaučia a budú vo svojom hokejovom raste len napredovať. Konkrétne výsledky tu.

Prípravka 3HP

Draci LM – turnaj v Prievidzi
z dňa 20.11.2022
Turnaj v ktorom sme mali 2 družstvá. Bez nadnesenia môžme povedať, že sa všetci parádne snažili – hráči aj brankári. Patrí im pochvala. Výsledkom bolo, že sme viac vyhrali ako prehrali. A tie prehraté zápasy boli veľmi tesné. Tak isto je vidieť zlepšenie, čo opäť povzbudí. 

Text: PR Draci LM, tréneri
Foto: Draci LM, rodičia

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.