Zápasy 45. týždeň 2022

1. liga juniorov

Ako trávil čas hlavný tréner Ladislav Karaffa počas reprezentačnej prestávky?
Po tazkom tyzdni kde sme dobijali baterky t.j.v treningu sme sa venovali hčj a korčulovaniu chlapci dostali voľno na aktívnu regeneráciu, aby troška zabudli na hokej a vyčistili si hlavy.

Kaufland Extraliga dorastu

Ako trávil čas hlavný tréner Vladimír Urban počas reprezentačnej prestávky?
Tak ako hráči, aj tréneri dostali pár dní voľno. Svoj voľný čas som venoval synovi, ktorý má 4 roky. Vyzdvihol som ho poobede zo škôlky a trávi sme čas spolu, kedže počas bežného týždňa to nie je možné. Počas víkendov v sezóne hráme pravidelne zápasy, preto som aj tieto voľné chvíle využil pre čas stráveny v kruhu rodiny.

Liga starších žiakov AA

Draci LM – MŠK Púchov
6:4 (2:0, 2:3, 2:1) z dňa 12.11.2022
Potešili sme sa z víťazstva, ale herne sme sa prisposobili súperovi. Musíme sa naučiť hrať svoju hru, každý zápas  na maximalnej urovni. Málili sa nám jednoduché riešenia herných situácií a tým sme si vykoledovali problémy až do poslednej minúty. Asi nás to tak baví 🙂 

Liga starších žiakov A - Turnaje SZĽH AAA U15

Draci LM – turnaj z dňa 13.11.2022

  • Draci LM – Barani BB 2:5 (2:0, 0:5, 0:0)
  • Regionálny výber U15 – Draci LM 5:3 (3:1, 2:2, 0:0)
  • Draci LM – HKM Zvolen 0:10 (0:4, 0:6, 0:0)

Turnaj hráčov ročníka 2008 / U15 v Ružomberku: Na turnaj sme išli s cieľom čo najvačšiemu počtu hráčov dať príležitosť otestovať sa proti dobrým súperom a zistiť koľko je pred nami tvrdej roboty. Na papieri síce máme ,,08-čiek“ dosť, ale zostava sa z toho skladala ťažšie. Preto dostalo možnosť kopu chalanov narodených 09, čo bola takmer celá obrana. Aj napriek prehrám to bola výborná konfrontácia a skvelá vec pre rozvoj hráčov.

Liga mladších žiakov AA

Draci LM – MŠK Púchov
4:2 (1:1, 3:3, 4:0) z dňa 12.11.2022
Toto bol zápas, s ktorým okrem výsledku nemôžme byť úplne spokojní. Bolo veľa nepresností, odhodených pukov a nevhodne riešených herných situácií. Pozitívom boli naši brankári, ktorí nám dali šancu na víťazstvo.

 

Liga prípraviek P5 Stred

HK Brezno – Draci LM – XY
2:4 (2:0, 0:2, 0:2) z dňa 12.11.2022
oto bol náš doteraz najlepší výkon v tejto sezóne. Síce sme slabšie začali, ale výkon postupne naberal na obrátkach. Súper skúšal na nás veci aj mimo fair play, no chceme pochváliť chalanov, že sa s tým vysporiadali veľmi dobre a ustáli tlak aj nervy na uzde.

Liga prípraviek P4 Stred

Draci LM – Barani BB
z dňa 13.11.2022
Náš tradičný súper v tejto sezóne nás opäť raz dobre preveril a ukázal chlapcom, na čom treba pracovať, aby sme boli v budúcnosti lepší. Dôležitá je radosť z hry, čo nám v tomto zápase chýbala. Na tréningoch nám snaha a radosť z hry nechýba tak verím, že to prenesieme aj do nasledujúcich zápasov.
Konkrétne výsledky tu.

Turnaj prípraviek 3HP

Draci LM – Barani BB
z dňa 13.11.2022

Text: PR Draci LM, tréneri
Foto: Draci LM, rodičia

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.