Zápasy 43. týždeň 2022

1. liga juniorov

HK Trebišov – Draci LM 0:13
(0:2, 0:7, 0:4) z dňa 29.10.2022
Aj tento zápas u podpriemerného súpera bol o dobýjaní brány a aj keď v prvej tretine súper ešte ako tak odolával, tak od druhej tretiny to už bola naša strelecká kanonáda a súper bol rád, že sa strelci už v poslednej časti tak nepresadzovali. Negatívom bolo len to že si súper po našich niekoľkých hrubých chybách vypracoval niekoľko príležitostí, ktoré ale pochytal pozorný Marek v bráne. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

HK Trebišov – Draci LM 0:16
(0:5, 0:5, 0:6) z dňa 29.10.2022
V dnešnej odvete sa v podstate hralo len na jednu bránku o čom svedčí pomer striel 6:76. Zo sústavného tlaku potom padlo niekoľko pekných gólov po ukážkových kombináciách. Len škoda že nás domáci nedokázali preveriť aj obrannej fáze. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Kaufland Extraliga dorastu

Draci LM – MHKM Skalica 7:1
(1:0, 5:1, 1:0) z dňa 29.10.2022

Draci LM – MHKM Skalica 8:0
(2:0, 4:0, 2:0) z dňa 30.10.2022

Sme radi, že sme potvrdili rolu favorita. V obidvoch zápasoch sme dominovali vo všetkých činnostiach. Chlapci si z chuti zahrali. Presadili sa všetky formácie, s čím sme mali problém v predchádzajúcich zápasoch. Stále však musíme tvrdo pracovať a zlepšovať sa.

Liga starších žiakov AA

Barani BB – Draci LM 5:5
(2:1, 2:2, 1:2) z dňa 29.10.2022
V sobotu sme vyzvali lídra súťaže, ktorí po siedmych kolách stratil iba bod. Snažili sme sa do zápasu pretaviť to čo trénujeme a aj keď sme súpera prestrielali a zápas otočili, stačilo to iba na remízu. Je potrebné tvrdo pracovať na individuálnych nedostatkoch, a keď sa nám to bude dariť, náš tím môže mat oprávnene smelé ambície.

Liga starších žiakov A

Draci LM – Barani BB 8:5
(2:2, 3:1, 3:2) z dňa 29.10.2022
Herná prevaha bola od začiatku na našich hokejkách. Strelecky sme sa trápili najmä prvú polovicu stretnutia. Potom sme sa ukludnili a začali nám padať góly. V defenzíve sme robili zbytočne chyby, ktoré súper trestal. V závere zápasu sme odskočili na 3 góly a víťazstvo sme si už umne ustrážili.

Liga mladších žiakov AA

Barani BB – Draci LM 4:2
(2:0, 4:2, 1:2) z dňa 29.10.2022
Dobrý zápas z oboch strán. Vedeli sme, že to bude boj o každý centimeter ľadu. Súper bol dôraznejší, lepšie napádal a mali sme problém s vychádzaním z vlastneho pásma. Napriek prehre tento zápas nás posunul vpred. Ukázal nám, že musíme trénovať poctivejšie a naštartoval nás do ďalšej roboty.

Liga mladších žiakov A

Draci LM (white) – Barani BB (red) 6:0
(3:1, 3:0, 2:1) z dňa 29.10.2022
Veľmi šikovný súper, ktorý nekompromisne trestal chyby, ktoré sme v priebehu zápasu vyprodukovali. Myslím, že hra nebola taká jednoznačná ako hovorí výsledok, ale vždy, keď sme sa nadýchli a snažili dotiahnuť, tak súper strelil rýchly gól a už sme nedokázali reagovať. Takéto zápasy nás však posúvajú najviac dopredu.

Draci LM (red) – Barani BB (white) 0:6
(2:5, 2:4, 0:2) z dňa 29.10.2022
Super tímový výkon, ktorý sa nám konečne podarilo udržať počas všetkých 3 tretín. Vďaka tomu sme ich aj všetky vyhrali. Pekné akcie a poctivá hra smerom dozadu je určite niečo, načom by sme chceli s chlapcami nadviazať.

5HT - prípravný zápas v Poprade

Po zaspatej prvej tretine sa chalani dokázali zomknúť. V druhej tretine sme tak súpera k ničomu nepustili. Bohužiaľ sme sa uspokojili a tretiu tretinu nás Popradčania znova vyškolili.

4HT - prípravný zápas v Dolnom Kubíne

Vyrovnaný zápas, chlapci si z chuti zahrali, vytvorili si pekné akcie. Kubín mal dobrých brankárov, v niektorých momentoch sme dlhší čas búšili priamo do nich a nevedeli sme dať gól. Keď si dali naši chlapcipovedať, išlo to. Niektorí musia pochopiť, že hokej je kolektívna hra, nie individuálna.

Text: PR Draci LM, tréneri
Foto: Draci LM, Peter Motko, rodičia

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.