Zápasy 40. týždeň 2022

Juniori

Draci LM –  HK Spišská Nová Ves 3:0
(1:0, 2:0, 0:0) z dňa 8.10.2022
Spišiaci by mali byť papierovo náš najťažší súper v skupine a preto sme sa na nich veľmi dobre pripravili. Namotivovaní chalani ich od začiatku zápasu drvili väčšinou v ich tretine, o čom hovorí aj pomer striel 68 ku 16. Bol to teda boj našej útočnej sily so súperovou defenzívnou horu a ich výborným brankárom. Výsledok je preto podľa priebehu zápasu pre súpera veľmi lichotivý a až na koncovku sme s našim výkonom boli spokojní. Škoda niektorých nefér zákrokov súperových hráčov v závere zápasu, ktoré sa ale našťastie neskončili vážnejším zranením. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Draci LM –  HK Spišská Nová Ves 8:0
(2:0, 4:0, 2:0) z dňa 9.10.2022
V odvete po včerajšom víťaznom zápase bola 1. tretina vyrovnanejšia, hostia sa snažili o útočné kontry, ale neboli efektívny a tak sme im ušli o dva góly. Od druhej tretiny to už ale bola v podstate hra na jednu bránu a naša aktivita bola odmenená gólmi v súperovej sieti. A aj keď sme už takí efektívni v poslednej tretine neboli, pripísali sme pomerne jasné víťazstvo a poistili sme vedúcu priečku v našej skupine. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Dorast

MHK Zvolen – Draci LM 1:3
(1:1, 0:1, 0:1) z dňa 8.10.2022
Chceli sme mať dobrý pohyb a neprehrávať osobné súboje, aj keď súper mal výškovú a váhovú prevahu. Chalani dodržiavali, čo sme si povedali. Dobre bránili a výsledok sa dostavil. Ďalšie pozitívum je, že sme dostali len jeden gól. To nás tiež povzbudzuje, lebo v posledných zápasoch sme tých gólov dostávali oveľa viac.

MHK Zvolen- Draci LM 3:5
(2:4, 0:1, 1:0) z dňa 9.10.2022
Zápas bol náročný hlavne po fyzickej stránke, keďže medzi zápasmi bol krátky čas na oddych. Začali sme výborne, rýchlo sme viedli 3:0. Následne sme trošku stratili koncentráciu. Súper to využil a náskok znížil.
Od polovice zápasu sme neboli spokojní s našou hrou. Chalani ale bojovali a zápas sme dotiahli do víťazného konca. Stále však máme na čom pracovať.