Zápasy 4. týždeň 2023

1. liga juniorov

Od 28.1. hráme nadstavbu, kde sa budem porovnávať v skupine 6 najlepších družstiev z 3 skupín 1. ligy a budeme sa snažiť skončiť na prvých dvoch miestach, aby sme mohli bojovať v ďalšej baráži o extraligu s poslednými 2 družstvami z extraligy. Bojujeme o každý bodík a krok po kroku sa budeme snažiť približovať k nášmu cieľu – postupu do extraligy juniorov.

Draci LM – HK Levice 4:2 
(1:0, 1:2, 2:0) z dňa 28.01.2023
V prvom zápase nadstavby sme narazili na dobre brániaceho súper, ktorý pozorne bránil a vyrážal do rýchlych protiútokov. My sme sa snažili dobýjať ich obranu, ale v prvej tretine sme dokázali z výrazného tlaku len raz skórovať. Aj druhú časť sme začali náporom, ale naopak v oslabení sme inkasovali my a za minútu sme dokonca prehrávali. Nesklonili sme ale hlavy a pomerne rýchlo sme vyrovnali. V tretej tretine sme ale tlačili súpera a náš vytúžený gól nakoniec musel prísť z nášho veľkého tlaku a aj prišiel. Naďalej sme však pokračovali v útočnej aktivite a 3 minúty pred koncom sme pridali gólovú poistku a tak sme vykročili víťazne a veríme, že budem aj ďalej takto pokračovať už v zajtrajšom zápase. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella 

Draci LM – HC Slovan Bratislava B 5:1
(0:1, 0:0, 5:0) z dňa 29.01.2023
Dnešný zápas sme nezačali dobre, chýbala nám agresivita v súbojoch a mladíci zo Slovana využívali každé naše zaváhanie na protiútok a z jedného sa im z nájazdu podarilo ísť do vedenia. Strelecky sme mali síce navrch, ale efektivita bola slabá. Ani druhá časť obrat nepriniesla a naopak sme mohli inkasovať, keď niektorá zložité situácie v našom obrannom pásme musel ratovať náš Marek v bráne. Do tretej tretiny sme ale vybehli na súpera ako parný valec a po vyrovnávajúcom góle po famóznom Majovom sóle sme za necelé 2 minúty až štyri krát skórovali a rozhodli sme o dôležitom víťazstve, ktoré sme ešte prikrášlili 1 gólom. Prvé dva zápasy sme tak zvládli a ideme ďalej pracovať na dobre rozohranej nadstavbe. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Kaufland Extraliga dorastu

HK Poprad – Draci LM 4:8
(2:5, 0:1, 2:2) z dňa 28.01.2023
Mali sme dobrý úvod zápasu. Aj keď súper dva krát vyrovnal, dokázali sme si vytvoriť trojgólový náskok, ktorý sme počas celého zápasu kontrolovali. Od začiatku zápasu sme mali dobrý pohyb, boli sme agresívni v napadání, kde sme získavali veľa pukov. V obrane sme boli pozorní. Trochu sme si to skomplikovali na konci tretej tretiny, kedy sme dovolili súperovy dva krát skórovať, ale chalani zabojovali a dotiahli zápas do víťazného konca.

Liga starších žiakov AA

MŠK Púchov – Draci LM 1:4
(1:0, 0:3, 0:1) z dňa 28.01.2023
Počas celého zápasu sme mali hernú prevahu, chalani korčuľovali, vytvárali si gólové príležitosti a zaslúžene zvíťazili kolektívnym výkonom. Bolo vidieť chuť a odhodlanie od všetkých hráčov na ľade.

Liga mladších žiakov AA

MŠK Púchov – Draci LM 4:2
(2:0, 2:0, 0:2) z dňa 28.01.2023

Liga mladších žiakov A

MHK Ružomberok – Draci LM white 5:1
(3:2, 2:2, 2:0) z dňa 28.01.2023

Draci LM red – Vlci ZA 0:6
(0:1, 0:2, 1:4) z dňa 28.01.2023

Liga prípraviek P5 stred

Draci LM – Barani BB white 2:4
(3:1, 0:10, 1:2)
z dňa 28.01.2023

Text: PR Draci LM, tréneri
Foto: Viktor Stas

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.