Zápasy 38. týždeň 2022

Juniori

Draci LM – HK Trebišov 12:0
(2:0, 6:0 a 4:0) z dňa 24.09.2022 v LM
Narazili sme na asi najslabšieho súpera v súťaži, navyše s malým počtom hráčov a tak to bol súboj našej útočnej aktivity a súperovej obrannej hry ich dobrým brankárom, čo ako tak stačilo v prvej časti. Od druhej tretiny už skóre narastalo rýchlejšie v náš prospech, aj keď to mohlo byť podstatne lepšie, ale v obrane sme udržali čisté konto a súper bol nakoniec asi spokojný s takýmto rozdielom skóre.
Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Draci LM – HK Trebišov 23:1
(8:0, 6:0, 9:1) z dňa 25.09.2022 v LM
V dnešnej odvete to bola znovu naša drvivá útočná snaha a kombinačná hra, ktorá slávila úspech a podpriemerný súper sa len s veľkým ťažkosťami bránil a tak si naši chalani s chuťou zastrieľali, boli navyše dostatočne dôrazní v zakončení, neboli sebeckí a tak skóre postupne narástlo do konečnej podoby, kde sa súperovi podarilo streliť v poslednej časti po ojedinelej našej chybičke čestný úspech. Takýto zápas kde je v kvalite rozdiel dvoch tried chalanom moc nedá, ale na druhú stranu si môžu vyskúšať to na čo s lepším súperom priestor nie je.
Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Dorast

Draci LM – HK Spišská Nová Ves 6:5pp
(0:3, 1:0, 4:2, 1:0) z dňa 24.9 2022

Draci LM – HK Spišská Nová Ves 5:3
(0:1, 3:0, 2:2) z dňa 25.9 2022

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Draci Liptovský Mikuláš (@dracilm)

9 HT

MHK Ružomberok – Draci LM 3:6
(1:0, 1:2, 1:4) z dňa 24.9 2022
V liptovskom derby sa vždy chcel súper na nás vytiahnuť a nebolo tomu inak ani teraz. Od začiatku sa bojovalo, súper hral aktívne. Ale naši chalani začali viac korčuľovať od polovice stretnutia. Odvtedy sme boli až dokonca zápasu lepším mužstvom. Chlapci ukázali vôľu a chcenie o víťazstve. Postupne zapracovávame do mužstva chalanov zdola (tzn. z nižších ročníkov), ktorí sa opäť ukázali v dobrom svetle.

7 HT

MHK Ružomberok – Draci LM 3:3
(0:3, 4:3, 1:1) z dňa 24.9.2022
Rk- LM 3:3 (5:7)
Toto bol zápas, v ktorom sme mali vyhrať aj na tretinky. Bohužiaľ po 1. tretine, kedy sme súpera nepustili k ničomu. Potom prišlo uspokojenie a robili sme veľa zbytočných chýb a súper sa v zápase chytil. Zvyšok zapasu sme sa presadzovali už o niečo ťažšie ako v 1. tretine.

6 HT

Draci LM Červení – MHK Dolný Kubín 6:0
(4:2, 3:2, 6:0) z dňa 24.9.2022
Rovnako vlažný vstup do zápasu, keď sme dostali gól v 9 sekunde.  Ale našťastie sa v tomto zápase chlapci dokázali hneď skoncolidovať a už sme nepustili  súpera v podstate k ničomu. Padlo veľa pekných gólov po prihrávkach a jediným negatívnym momentom bolo ďalšie vylúčenie 5+20 za napadnutie. Tréneri: M. Šoltís, J. Čáni

Draci LM Biely – MHK Ružomberok 0:6
(1:3, 2:3, 3:5) z dňa 24.9.2022
Do úvodu sme nastúpili vo veľmi vlažnom tempe a v prvej tretine sme boli slabším tímom. Potom sa hra trochu vyrovnala a väčšina gólov padlo po našich nepremenených šanciach a protiútoku súpera. Pozitívom je, že si šancu vieme vypracovať ale ešte musíme zlepšovať hru keď puk stratíme. Tréneri: M. Šoltís, J. Čáni

5 HT

Draci LM – Barani BB (red) 0:6
(1:2, 4:5, 1:8) z dňa 25.9.2022
V zápase bol od začiatku súper lepší. Posilnili sme obranu ale smerom dopredu sme nespravili nič. Slabo sme korčuľovali no do polky zápasu sa nám darilo eliminovať strely a dorážky. Dali sme aj pekné góly po individuálnych akciách no na víťazstvo to nestačilo. Skóre mohlo byť vyššie no podržali nás aj brankári. A to hlavne v samostatných nájazdoch, ktoré sú udeľované po každej tretine na základe faulov v danej tretine. V neposlednom rade musíme zapracovať aj na psychike chlapcov, aby nedochádzalo k skratovým a nevhodným reakciám.

4 HT

Draci LM – MHK Dolný Kubín 
z dňa 24.9.2022

Text: PR Draci LM, tréneri
Foto: Draci LM 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.