Zápasy 36. týždeň 2022

Juniori

Draci LM – Miskolc 5:4, 2:2

Dorast

Prvý ligový zápas – HK Dukla Trenčín – Draci LM 2:10, 4:3
1. Zápas sobota: Chlapci si zaslúžia pochvalu za výsledok a 3 body. Hra ešte nebola úplne podľa našich predstáv. Začiatok zápasu nebol ideálny z našej strany. Podržal nás brankár Mišo Prádel. Súper aktívne napadal s čím sme mali problém. Ustali sme ich počiatočný tlak a využili sme brejky a šance ktoré nám ponúkli. Hráčov sme nabádali aby nepoľavili a stále hrali a dodržiavali pokyny ktoré sme im dali. Boli sme efektívni v premieňaní šancí a skóre narastalo v náš prospech.

2. Zápas nedeľa: vedeli sme že potvrdiť výhru a nie to ešte výsledok z prvého zápasu bude veľmi náročné keďže Trenčín je kvalitný super. Vždy budeme s trénerom požadovať od hráčov 100% nasadenie, prístup a chcenie vyhrať. Žiaľ v tomto zápase nám to chýbalo.

Štatistiky zo soboty a nedele na webe zväzu.

Prípravkári 3-4HP

Jesenná minihokejová párty (LM)
Tréner J. Čontofalský: Turnaj dal chlapcom a dievčatám veľmi veľa. Odohrali 8 kvalitných zápasov, ktoré boli veľmi vyrovnané a veľakrát rozhodovalo šťastie. Výborne nás preverili družstvá z iných miest.

Odohrali sme výborné zápasy plné krásnych emócií v ktorých bolo všetko. Aj šťastie a radosť a na druhej strane smútok a slzy, ale taký býva hokej a kvôli tomu ho hráme.

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.