Zápasy 3. týždeň 2023

1. liga juniorov

HC Detva – Draci LM 1:10
(1:4, 0:2, 0:4) z dňa 21.01.2023
Dosiahli sme povinné víťazstvo o ktorom sme rozhodli už v prvej tretine, kde sme rýchlo viedli o 4 góly a aj keď sme v závere prvej tretiny inkasovali a domáci sa snažili, rozhodla naša vyššia kvalita a pohodlne sme pridávali ďalšie góly, dobre niekedy až moc kombinovali a aj preto ostalo množstvo šancí nevyužitých. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Draci LM – HC Detva 14:1
(5:0, 5:0, 4:1) z dňa 22.01.2023
V poslednom zápase základne časti sme si zas schuti zastrieľali a mohli sme si vyskúšať viaceré varianty na rôzne herné situácie a dosiahli sme pohodlné víťazstvo.

Teraz nás už ale čaká prvá nadstavba, kde sa budem porovnávať v skupine 6 najlepších družstiev z 3 skupín 1. ligy a budeme sa snažiť skončiť na prvých dvoch miestach, aby sme mohli bojovať v ďalšej baráži o extraligu s poslednými 2 družstvami z extraligy. Tak ideme bojovať o každý bodík a krok po kroku sa budeme snažiť približovať k nášmu cieľu. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Kaufland Extraliga dorastu

Draci LM – HK Dukla Trenčín 3:4
(0:1, 1:3, 2:0) z dňa 21.01.2023
Súper bol kvalitný a dobre korčuľoval. Druhú tretinu sme nezvládli, urobili sme zbytočne chyby. Mali sme nejaké šance, ale nevyužili sme ich. Proti dobrému súperovi musíme byť efektívnejší, lebo veľa šancí nám neposkytne. Chlapci ale bojovali až do konca. Podarilo sa nám znížiť na rozdiel gólu ale na vyrovnanie nám už nezostal čas.

Draci LM – Vlci ZA 2:4
(0:1, 1:3, 1:0) z dňa 22.01.2023
Doplatili sme na to, že sme nevyužili šance, ktorých sme mali dosť na to aby sme tento zápas vyhrali. Super využil naše individuálne chyby, ktorých sa musíme vyvarovať, lebo dnes sme sa porazili sami.

Liga starších žiakov AA

MŠHK Prievidza – Draci LM 10:4
(3:1, 3:1, 4:2) z dňa 21.01.2023
Bol to zápas, v ktorom sme sa venovali len ofenzívnej činnosti a chlapci zabudli, že hokej má aj druhú fáza ktorou je defenzíva. Súpera sme prestrielali 36:21, no bohužiaľ nedokázali sme skórovať ani z vyložených šancí. Súper bol posilnený o dvoch šikovných hráčov z dorastu ktorí sa ukázali ako rozdieloví hráči a rozhodli zápas. Chlapci si vezmú ponaučenie a pripravíme sa do budúcna.

Liga starších žiakov A

Draci LM – Barani BB white 1:19
(0:5, 0:7, 1:7) z dňa 21.01.2023

Liga mladších žiakov AA

MŠHK Prievidza – Draci LM 1:5
(2:2, 0:3, 2:4) z dňa 21.01.2023
Zo začiatku sme sa pomalšie rozbiehali, ale 2. a 3. tretinu sme boli lepším mužstvom aj napriek množstvu vylúčení.

z dňa 22.01.2023

• Zápas 1 => Draci LM bieli – Barani BB červení 0:2 (3:8, 0:0, -:-)
  • Zápas 2 => Draci LM modrí – Barani BB červení 0:2 (8:10, 0:0, -:-)
  • Zápas 3 => Draci LM bieli – Barani BB červení 2:(7:5, 0:0, -:-)
  • Zápas 4 => Draci LM modrí – Barani BB červen 0:(5:15, 0:0, -:-)

Turnajový formát 4:4 dal každému hráčovi zabrať keďže zaťaženie na hráča bolo 1:1. Popasovali sme sa so zápasom so cťou, chalani bojovali, padlo aj dosť gólov. Škoda, že ale aj do našej brány. Pekný výkon, držali sme krok s Bystricou, nemáme sa začo hanbiť. Ochorela nám brankárka, chytal hráč zo 4HT, ktorý sa musel prispôsobiť tvrdším strelám a rýchlejšej hre. Popracujeme aj na brankárskych postoch.

Prípravka 4HP

Turnaj v LM proti BB z dňa 21.1.2023: slabo sme korčuľovali, niektorí hráči nemali záujem o hru.  Bystrica ani zďaleka nemala tím v plnej sile, brankárov mali ale šikovných. Zefektívnime streľbu, poučíme sa z chýb a makáme ďalej.

Text: PR Draci LM, tréneri