Zápasy 2. týždeň 2023

1. liga juniorov

Draci LM – HK SNV 4:6
(1:2, 1:2, 2:2) 
z dňa 14.01.2023 
Dnes sme odohrali dobrý zápas aj keď sme nakoniec prehrali napriek tomu, že sme boli podstatne aktívnejší v streľbe v pomere 51:27. Nevyšiel nám úvod zápasu, keď sme rýchlo prehrávali 0:2, ale zdvihli sme hlavu a na začiatku 2. tretiny sme vyrovnali a mali sme aj ďalšie šance, lenže po našich chybách nám súper odskočil zas o 2 góly. Ani to nás nepoložilo, tlačili sme súpera, boli sme aktívni a podarilo sa nám znovu vyrovnať. Ďalší gól sme ale už nepridali a naopak v oslabení sme my inkasovali a posledný gól sme dostali pri hre bez brankára do našej opustenej brány. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

HK SNV – Draci LM 0:5
(0:2, 0:3, 0:0) 
z dňa 15.01.2023 
Do odvety sme nastúpili s veľkým odhodlaním vrátiť súperovi včerajšiu prehru a po veľmi dobrom kolektívnom výkone podporenom výborným výkonom brankára sa nám to aj podarilo. Po našom vedúcom góle sme ubránili dvojnásobnú presilovku a naopak my sme túto výhodu v závere tretiny využili, čím sme sa dostali do výhody a postupne sme pridali aj ďalšie góly. V poslednej tretine sa už len dohrávalo, kde sme si s prehľadom ustrážili vedenie a teší nás aj naše čisté konto. Takéto výkony nám dajú nádej na úspechy aj v baráži, ktorej začiatok nás čaká už o 2 týždne a na ktorú sa už intenzívne pripravujeme. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Kaufland Extraliga dorastu

MHA Martin – Draci LM 1:2 sn
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0) z dňa 14.01.2023

Vyrovnana tabulka extraligy dorastu pred zápasom vyvíjala tlak a neistotu postupu do nadstavbovej casti .Potrebovali sme vyhrať a získať plný počet bodov.Bohužial brankár súpera ,zodpovednosť a tlak získať čo najviac bodov boli proti nám a zväzovalo nám to ruky a nohy.Nakoniec sme si pripísali do tabuľky 2 body po samostatných nájazdoch.

Draci LM – MHA Martin 4:3
(2:1, 1:1, 1:1) z dňa 15.01.2023
Po sobotnajsom zápase sme mali postup uz zarucený do nadstavbovej časti ,ale nechceli sme zápas vypustit.Výborne chytal opať martinsky brankár,ktorý zneškodnil naše vyložené šance.Nakoniec sme vyrovnaný zápas zvládli a vyhrali.Po základnej časti sme obsadili konečné 6 miesto.Predsezónny ciel sme splnili za co hrácom dakujeme.Urcíme si nový realny ciel. Sezona sa este neskoncila a urobime vsetko ,aby sme hrali co najlepsie a vytazili z hracov ich maximum .

All stars LM základnej časti: Prádel, Rak, Kadlubiak, Nemec, Stas, Sejna

Liga starších žiakov A

HKM Zvolen – Draci LM 13:7
(5:3, 6:2, 2:2) z dňa 14.01.2023

Liga mladších žiakov A

HKM Zvolen modrí – Draci LM white 4:2
(2:0, 2:0, 0:2) z dňa 14.01.2023

HKM Zvolen bieli – Draci LM red 0:6
(0:2, 0:2, 0:2) z dňa 14.01.2023

Liga prípraviek P5 Stred

Draci LM – MHA Martin 0:6
(1:3, 1:6, 0:3) z dňa 15.01.2023
Zápas proti MT bol z tých slabších zápasov a to či korčuliarsky alebo bojovnosťou. Čakali sme iné výkony a iné nasadenie, keďže sme sa v medziobdobí počas sviatkov zúčastnili dvoch kvalitných turnajov. Tam sme podali pekné výkony. Poučíme sa z chýb, popracujeme na veciach, ktoré nám robili problémy a budúci týždeň dúfame v lepšie výkony od každého z hráčov.

Prípravka 4HP

Prípravný zápas proti SNV
Pre hráčov to bol prvý ozajstný zápas na celé ihrisko dopadol nad očakávania trénerov. Chlapci bojovali, korčuľovali, dopriali si prihrávky, góly. Boli sme milo prekvapení a dúfame ze im to vydrží čo najdlhšie.

Text: PR Draci LM, tréneri
Foto: Draci LM, Viktor Stas

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.