1. liga juniorov

Draci LM – HK Dukla Michalovce  9:4
(4:0, 2:1, 3:3)
z dňa 1.4.2023
Dobojované a sme v EXTRALIGE!!! 5. Zápas Baráže o Extraligu juniorov: Draci LM – HC Prešov z dňa 1.4.2023 – Výsledok: 9 : 4 (4:0,2:1:, 3:3) Dnes sme mohli definitívne potvrdiť náš postup do extraligy, na čo sme potrebovali aspoň bod. Preto sme všetci s veľkým elánom nastúpili proti Prešovčanom, ale nedarilo sa nám v zakončení až do 12. minúty, keď sme strelili vedúci gól čo nám psychicky veľmi pomohlo a búšili sme do súpera a rozdiel po 1. tretine bol štvorgólový. V druhej sme zbytočne neriskovali a z pozornej obrany sme vyrážali do kontier a dva krát sme sa aj presadili, pričom súper len raz. V poslednej tretine sme už nenechali nič na náhodu a my aj súper sme pridali po tri góly a po konečnom hvizde sme mohli oslavovať postup do extraligy juniorov. Treba poďakovať všetkým chalanom a trénerom, ktorí sa dočkali po tvrdej práce zaslúženej odmeny v podobe postupu a veríme že to prinesie lepšie časy v progrese nášho hokeja v Mikuláši a budú aj naši zverenci, ktorí sa pričinili o tento postup v budúcnosti prínosom aj v seniorskom tíme. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

HK Dukla Michalovce – Draci LM 11:3
(5:1, 5:2, 1:0) z dňa 2.4.2023

9HT

Turnaj v Budapešti

7HT

Medzinárodný turnaj 7HT v Leviciach

Úžasné zavŕšenie sezóny na našom zimnom štadióne. Kvalitný medzinárodný turnaj 7. ročníkov, veľa hokeja, napínavé zápasy, plno zábavy. Konečne poradie: