Zápasy 12. týždeň 2023

1. liga juniorov

Teraz nás už čaká ťa najťažšia skúška v baráži s 2 poslednými z extraligy (MT a MI) a Prešovom, kde by sme chceli zúročiť celoročnú snahu. Pozývame vás na všetky zápasy baráže o postup do extraligy juniorov. 

Draci LM – HK Dukla Michalovce  5 : 3
(2:1,1:1:, 2:1) z dňa 25.3.2023
Pre takéto zápasy je hokej taký krásny a oplatí sa tvrdo pracovať. Bol to veľmi dôležitý zápas, kde sme privítali veľmi kvalitného a dobre korčuľujúceho súpera, na ktorého sme sa ale veľmi dobre pripravili a šli sme aj rýchlo do vedenia, ale súper čoskoro vyrovnal. V závere prvej časti sme ale v presilovke my znovu udreli, čo bola veľká vzpruha pre našich chalanov. Keď sme pridali tretí gól, boli sme na koni, ale tesne pred koncom 2. tretiny sme v oslabení inkasovali kontaktný gól. Na začiatku tretej časti sme rýchlo inkasovali vyrovnávajúci gól, ale to nás nezlomilo a o 3 minúty sme išli v presilovke znovu do vedenia. Bojovali sme a už sme výsledok udržali a navyše sme v závere do prázdnej bránky pridali náš piaty gól a mohli sme sa tešiť z druhého víťazstva v rade. Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Draci LM – MHA Martin 7:1
(1:1, 3:0, 3:0) z dňa 26.3.2023
Po včerajšom vydretom víťazstve sme privítali ďalšieho extraligistu, ktorému sme chceli vrátiť prehru z minulého týždňa. Začali sme dobre a z prvej šance sme išli do vedenia, čo nám ale paradoxne asi uškodilo, lebo sme sa dopustili v prvej tretine strašne veľa drobných chýb, ktoré dobre korčuľujúci súper využíval na prečíslenia a mal množstvo šancí, ktoré až na jednu vyriešil pozorný Marek v našej bráne, ktorý držal naše nádeje na dobrý výsledok. Do druhej časti sme ale nastúpili ako vymenení a boli sme až do konca zápasu dominantní a pridali sme po 3 góly v druhej aj tretej tretine a veľmi sme sa priblížili ku extralige, len ešte musíme urobiť malý krôčik v posledných dvoch zápasoch baráže, čo ale býva niekedy poriadne ťažké. Musíme sa však poďakovať aj našim divákom, ktorí nás v týchto dvoch zápasoch povzbudzovali a boli našim hnacím motorom.
Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

Kaufland Extraliga dorastu

Draci LM – HC Košice 2:3
(1:2, 1:1, 0:0) z dňa 25.3.2023

Draci LM – HK Dukla Michalovce 6:1
(2:0, 3:1, 1:0) z dňa 26.3.2023

Liga starších žiakov A

Draci LM – HKM Zvolen 17:6
(9:2, 3:1, 5:3) z dňa 25.3.2023

7HT

Siedmaci víťazne na Urpín Cup-e v BB 
Ďakujeme Banskej Bystrici za pozvanie na výborne zorganizovaný a kvalitne obsadený turnaj. Na turnajoch je príležitosť hrať aj s mužstvami zo západu či z východu, s ktorými počas sezóny nehráme. Preto sme s radosťou prijali pozvanie. Každý zápas bol mimoriadne vyrovnaný a o výsledok sa bojovalo až do konca.
Naši chalani bojovným tímovým výkonom boli úspešný v každom zápase. A to aj napriek tomu, že sme vždy na začiatku prehrávali – všetky tri zápasy sme otočili v náš prospech. Tréner by rád vzdvihol aj výkon brankárskej dvojice Mitura, Géci, ktorí nás držali v každom zápase.

Liga mladších žiakov A

Draci LM – Žiar n.Hronom 6:0
(3:2, 4:0, 1:0) z dňa 25.3.2023

Liga prípraviek P5 minihokej

Turnaj prípravky 2HP

2HP Turnaj v Dolnom Kubíne / 26.3.2023

Zastúpenie sme mali v 2 družstvách. Padlo veľa gólov. Sem-tam sme zažili tesnú prehra ale taktiež veľa srandy.

Turnaja sa tiež zúčastnili družstvá 2x z Dolného Kubína, Ružomberka, Zvolena, 2x Michalovce, Dubnnica nad Váhom, Humenné a za nás 2 z Liptovského Mikuláša.

Text: PR Draci LM, tréneri
Foto: Draci LM, p.Géci

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.