Prípravné zápasy 35. týždeň (aktualizujeme)

Juniori

Priateľský turnaj juniorov sa koná v dátumoch 2.9.-3.9.2022. S extraligovými družstvami budeme hrať na 3 päťky tak, ako budeme hrať v súťaži. Úvodný zápas sme odohrali na Titanke proti Dukle Trenčín vyrovnane 4:4.

Dorast

Dorast sa tento týždeň zúčastnil medzinárodného turnaja European Hockey Games. Vyhodnotenie a pohľad trénerov si prečítate tu.

9HT

Prešov – LM 5:3
Bol to vyrovnaný zápas. Súper využil svoje gólové šance. My aj napriek tomu, že sme prestrielali súpera, a sme si vytvorili si množstvo šancí, nepremenili sme. Asi by nám bolo treba futbalovú bránu, aby to tam padlo viackrát.

8HT

Draci LM : HC Košice 0:2, 0:4
Draci LM : MHA Martin 3:2, 2:4
Vienna Capitals : Draci LM 1:3, 2:4
HK Levice : Draci LM 5:6 psn
Tím ôsmakov sa zúčastnil kvalitne obsadeného medzinárodného turnaja v Leviciach. Hráči odohrali duely s najsilnejšími tímami regiónov svojej vekovej kategórie (HC Košice, MHA Martin, Wienna Capitals).
Výkony tímu postupne rástli a tím sa rozlúčil s turnajom výhrou nad domácimi HK Levice a obsadil konečné 7. miesto.
,,Prišli sme sem po tažké zápasy a súperov s ktorými sa bežne nestretneme. Mali sme mimoriadne náročnú skupinu. Prvý deň nebol podľa predstáv, no v druhý deň si to chalani na férovku rozdali so staršim tímom z Rakúska a bili sme sa o postup do posledných minút. Bolo dôležité turnaj zakončiť výhrou, čo sa nám podarilo proti domácim,“ povedal na margo turnaja hlavný tréner 8HT, Marek Kohút.

Prešov – LM 3:8
V zápase sme dominovali vo všetkých činnostiach a výsledok je zaslúžený.

7HT

Draci LM – Barani BB 14:3
Siedmaci Draci LM odohrali prípravný zápas s Baranmi BB. V zápase hrali chlapci s chuťou, góly sme dali po pekných akciách a presadili sa všetky 3 formácie. Keď si súper vypracoval šance, tak sme sa mohli spoľahnúť na brankárov, ktorí pochytali aj gólové šance.

6HT

Draci LM – Barani BB 11:9 (v LM)
Barani BB – Draci LM 6:5
1.9.2022 sa šiestaci v Banskej Bystrici pokúšali zopakovať výsledok z víkendu. Zápas bol, ako zvyčajne, vyrovnaný. Hralo sa v dobrom tempe, čo nás preverilo po kondičnej stránke. Chalani zvládli odkorčulovať zápas aj v nie úplne kompletnom počte. Napriek tomu však súper dokázal byť efektívnejší pred našou bránou, čo nakoniec aj rozhodlo.

5HT

Zvolen – Draci LM 7:5 a druhý 4:8
Nitra neprišla, čo znamenalo, že sme hrali dvojzápas so Zvolenom.
Prvý zápas sme hrali v podstate rovno z busu bez rozcvičky na suchu aj na ľade. Začali sme bez korčuľovania, báli sme sa a zaslúžene sme zápas prehrali.
Druhý zápas sme mali toho istého súpera, ten istý ľad, ten istý deň len o 15 min neskôr. Nastúpili sme ako iný tím. Chalani sa poučili z chýb a po druhej tretine sme vyhrávali o triedu. Druhý zápas sme vyhrali a boli sme na chalanov hrdí, že hrali hokej na ktorí sa dalo pozrieť.

Draci LM – Rysy SNV
Bol to vyrovnaný zápas v ktorom spišiaci boli lepší kombinačne. Aj my sme ukázali pár pekných akcií, kde nám chýbal väčší dôraz v zakončení. Aj vďaka nedôrazu a únave z predošlého dvojzápasu sa nám nepodarilo v závere vyrovnať.

4HP

31.8.2022 sa štvrtáci popasovali so svojimi rovesníkmi v Poprade, medzi ktorými sme ale vôbec neboli stratení. V posledný augustový deň sa zúčastnili Hokejového turnaja o tatranský pohár mládeže spolu s Košicami a popradským tímom.
Veľa zápasov v time bielych sme prehrali len o jediný gól, boli sme blízko cennej medaile. V tíme modrých v bránke nastúpil tretiak, ktorí sa hrdinsky držal. Zamakáme na tréningoch a veríme že úspech sa pomaličky dostaví. Chlapcov treba pochváliť za bojovné výkony.
Náš tím bielych skončil na 4. a tím modrých na 6. mieste.

Draci LM – Rysy SNV / 3.9.2022
Premiéra v nových dresoch nám vyšla na výbornú. V oboch zápasoch sme boli jednoznačne lepší vo všetkých činnostiach. Páčil sa mi tímový výkon, kde sme ukázali bojovnosť a túžbu po víťazstve.

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.