Prípravné zápasy 31. týždeň – ukazuje sa, na čom môžeme zapracovať

Juniori

Za svojim súperom vycestovali do Martina. Prvý prípravný zápas sme odohrali na 4 päťky, kde sme celý zápas pravidelne všetkých hráčov. Prvá tretina bola z našej strany najlepšia, vyhrávali sme 2:1. V druhej tr. sme darovali súperovi 3 góly po našich individuálnych chybách, ktoré v tejto fáze pripisujeme aj únave (pred zápasom bol suchý tréning. Tretiu tr. sme začali náporom, vytvorili sme si aj šance na strelenie gólu ale pravidlo nedáš-dostaneš sa potvrdilo do bodky. Od tohto momentu bolo na ľade už len mužstvo domácich a rozhodlo o výsledku. 10:4; tr.1:2; 3:1; 6:1.

9HT

Vo štvrtok sa odohral prípravný zápas 9HT Drakov LM s HC Lvi Břeclav. Pre nového hlavného trénera Mareka to bola prvá príležitosť sledovať hráčov, ako sa vysporiadavajú so zápasovými podmienkami. ,,Je pozitívne, že sa tím mohol konfrontovať so zaujímavým súperom. Každý jeden člen tímu si bol po zápase v šatni vedomý, že máme na čom pracovať.’’

7HT

MT – LM 2:7 Bolo vidieť, že je to 1. zápas a chalani boli len 2 krát na ľade. Trochu nám odskakovali puky a boli tam nepresnosti, napriek tomu to bol pekný zápas, kde chuť a nasadenie s akým sme hrali boli kľúčové.

6HT

Prípravný zápas v Martine, vyhrali #DraciLM 2:8. Zlatú prilbu si vybojoval Erik.
Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.