Prípravka na Winter Classic v Smižanoch

Kým dorast bojoval na domácej pôde proti Nitre, 4HP a 5HP zažili poctivú atmosféru Winter Classic a poriadne hokejové emócie.

V piatok 3. februára 2023 sa hralo pod holým nebom v Smižanoch. Niekedy namiesto strieľaní puku to bolo viac o jeho hľadaní v snehu. Ale tento zážitok vo výnimočných zimných podmienkach si budeme všetci pamätať. Radi by sme sa poďakovali každému, kto sa postaral o hladký priebeh zápasov, rozhodcom za bystré oči a ,,rolbárom“ za skvelé nasadenie počas zápasov

Výsledky všetkých kategórii Drakov uplynulého víkendu nájdete tu.

Venujte vašim deťom 2% z dane. Potrebné info tu.

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.