9HT víťazne na okresnom kole vo florbale

V predchádzajúcom článku sme chválili 8HT za aktívny prístup pri doplňujúcich športových aktivitách. Deň na to prišla potešujúca správa od chlapcov z ,,deviatky“, ktorí vyhrali okresné kolo vo florbale. 

Hralo sa v Liptovskom Mikuláši, na ZŠ Demänovská cesta. Hralo 6 škôl víťazi kvalifikačných škôl, čiže dokopy aj s kvalifikačnými kolami asi 25 škôl z celého okresu.

Pre chlapcov to znamená postup na región, ktorý sa bude hrať 16.3. Ak vyhráme, postúpime na kraj a následne celoslovenskú súťaž. Držte chlapcom palce! 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.