8HT príkladom – doplňujúce športové aktivity k hokeju

V klube vždy vítame doplňujúce aktivity k hokeju našich hráčov. Tieto môžu pomôcť ako po športovej tak psychicej stránke.

Na Liptove v zime nie je núdza o rôzne možnosti, ako sa dá spestriť si deň. Príkladom môže byť nedávny lyžiarsky výcvik v Jasnej. Ôsmaci mali možnosť využiť prefektnú lyžovačku na Chopku. 

V sobotu 28.1.2023 bol zrušený zápas HT8 proti Dolnému Kubínu. Túto situáciu využil Michal Timko, obranca HT8, na absolvovanie Skialpinistických pretekov Rallye Červenec, ktoré boli zároveň aj majstrovstvami Slovenska. Štart bol od Horského Hotela Mních cez Babky a s cieľom na Chate pod Náružím – Chata Červenec.

Michal pretekal ako 13 ročný v najmladšej kategórii 15 a 16 ročných. Tým pádom bol vyhlásený a aj odmenený ako najmladší účastník pretekov.

Gratulujeme!

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.