Zápasy 9. týždňa 2022 – pracujeme na zlepšení premieňania šancí

Tomuto zápasovému týždňu nechýbali žiadne emócie. Víťazstvá ale aj prehry našich mužstiev doma aj vonku nás jednoznačne povzbudzujú k lepším výkonom.

 

Kadeti

DK-LM 3:4
Game was not as close as the numbers suggest. For the majority of the game we had full control and created great chances. The goalie for the opponent had a spectacular game, while our second goalie let in three easy goals to make it close. Team handled the pressure well towards the end and it was positive to see the confidence they played with.

LM-PO 3:6
A very weak start was the main difference in this game. The opponent got easy chances to take a big lead into the first intermission. However, after the first period, the game became much more even. The team improved in each period, and with third-line leading the way, the boys showed effort until the very end. We commend the team for not giving up and playing for each other in the end. 

From this weekend, only one of our three goalies had solid games, and boys learned the importance of playing both sides (offense, defense) for team success. This builds character, which benefits their development in the long-term.
 

8HT

PB – LM  0:5 kontumačne 
Pre nedostatočný počet hráčov domáceho mužstva nastúpiť na zápas sa zápas neodohral. Dôvodom sú prázdniny a výlety s rodičmi.
 

7HT

LM – BB 11:6
Na úvod to bola trošku prestrelka a veľa chýb hlavne v prvej tretine. Postupne ale chlapci začali hrať hokej, o ktorý sa snažíme. Začali some dominovať po celkom klzisku. Aj keď máme problém premieňať šance, pracujeme na tom a veríme, že chlapci sa budú zlepšovať aj v tejto oblasti.
 

6 HT

PB-LM 1:11  (0:6)
Podobný vykon ako predviedli chlapci predchádzajúci deň. Väčšinou sme hrali u súpera a keď sa PB dostala do šance, tak nás podržal brankár. Škoda inkasovaného gólu v 3. tretine, kde sme dostali gól po individuálnej chybe.

DT-LM 4:10
Po dlhšom čase sme predviedli pekný, kolektívny výkon. Až na malé nepresnosti a množstvo nepremenených šancí je treba chlapcov pochváliť.
 

5HT

LM – BB 5:12
Vyrovnaný zápas a aj dobrý kolektívny výkon z našej strany. Jedin,é čo môžeme vytknúť je opäť veľa nevyužitých čistých šancí.  

 

3HP

Turnaj v Martine
Bola to super zábava a asi najväčšia v autobuse. Chlapci aj dievčatá mali zážitok, lebo najďalej autobusom boli v Ružomberku. Nechýbalo nám nič, radosť ani plač. Objavovanie nových možností patrí k hokeju. 

Text: PR Hokejové talenty, tréneri HT
Fotky: Archív Hokejové talenty 

 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.