Zápasy 7. týždňa 2022 – víťazstvá povzbudili v ďalšom napredovaní

Chlapci si užili víťazstvá v každej kategórii. 

 

Dorast

LM – RK 13:0 
 

Kadeti

RS-LM 0:19 (18.2.)
Slabší súper, no cieľ tímu na tento víkend bolo pokračovanie práce na zlepšení zažitých zvykov. Dali sme si s hráčmi spoločný cieľ, že nedostaneme gól, hráme spoločne na našom leveli. V tomto všetkom sme uspeli. Ďalšie pozitívum bolo, že všetky tri lajny boli produktívne.

Bardejov-LM 0:10 (20.2.)
Značné zlepšenie už len oproti predchádzajúcej hre. Mali sme podobný cieľ celý zápas hrať na našej úrovni. Nepozeráme sa na výsledok ale na kvalitu našich zákrokov. Kontrola nad pukom bola skvelá a naši hráči udržali rýchle tempo počas celého zápasu. Za obe hry sme hráčom vysvetľovali, aby si udržali sústredenie sa a boli aj hlavou mentálne pripravení, aj keď súperi neboli príliž veľká výzva.

7HT

LM – ZV 7:2
Chlapci pristúpili k zápasu úplne inak, ako v RK. Počas prvej tretiny bolo vidieť vyrovnaný zápas aj keď sme mali viac šancí. Od druhej tretiny chlapci jasne dominovali a dotiahli to do víťazného konca. Budeme však aj pracovať na premieňaní šancí, čo bola jediná výčitka k zápasu. Popracujeme na tom na tréningoch a určite sa to zlepší.
 

5HT

LM – ZV 5:1
V prvej tretine sme začali výborne a korunovali ju víťazstvom. Potom začali chlapci trošku ,,sebčit’’, dávali sme menej gólov a naopak, súper začal premieňať protiútoky. Vo výsledku to však bol jeden z tých lepších výkonov.

Text: PR Hokejové talenty 
Fotky: Archív Hokejové talenty 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.