Zápasy 45.-46. týždňa – niekedy víťazstvo nie je všetko

45. týždeň

Dorast

13. Súťažný zápas Dorastu MHK Ružomberok – HT MHK 32 LM, z dňa 10.11.2021 Výsledok: 0 : 5 (0:1, 0:2 a 0:2) V dohrávanom zápase sa na nás domáci Ružomberčania chceli vytiahnuť a posilnili sa o 6 hráčov z farmy v Martine a o dvoch svojich hráčov z BB. Tak sme chalanov pripravili na ťažký zápas, ktorý mal naozaj pomerne veľmi dobrú kvalitu. My sme ale podali asi náš najlepší výkon v tejto sezóne a aj keď sa súper snažil pozorne brániť, tak sme trpezlivou nátlakovou hrou s pozornou obranou postupne nútili súpera k chybám, aj keď vedúci gól sme dali až v 18-tej minúte 1. tretiny v presilovej hre. Keď sme ale pridali na začiatku 2. tretiny druhý gól a potom sme postupne ubránili 4 presilovky súpera, boli sme na koni. To sme potvrdili tretím gólom v jej závere. Aj v poslednej tretine sme hrali trpezlivo ale aktívne a zaslúžene sme pridali ešte dva naše góly a súpera sme zaslúžene zdolali. Za tento výkon si všetci chalani zaslúžia veľkú pochvalu, lebo tento zápas zvládli ako kolektív na ľade a aj správnym hecovaním na striedačke a v šatni. Tréneri: L. Karaffa, V. Bella, M. Uram

8 hokejová trieda

ZV – LM 7:5
Po mesačnom zápasovom výpadku sme sa stretli proti Zvolenu.Opäť vyrovnané stretnutie, len nám chýbal pokoj na hokejkách pri prihrávkach a zakončení nepremených šancí. Na konci zápasu sme urobili dve individualne chyby, ktoré rozhodli o zápase.

7 hokejová trieda

ZV – 7HT 5:5
Do polovice zápasu si chlapci mysleli, že hrajú proti Žiaru. Všetko chceli riešiť samostatne a tomu zodpovedal aj výsledok 5:1 pre ZV. Potom si chlapci dali povedať a hlavne si uvedomili, čo znamená kolektívna hra. Zápas napokon vyrovnali na 5:5 a mali ešte dosť šancí na strelenie rozhodujúceho gólu. Tak, ako hrali tretiu tretinu, si predstavujem našu hru.

4 hokejová trieda

Turnaj sa konal v Žiline. Chlapcom nechýbala chuť po hokeji a góloch. Neustále nám dokazujú, že hokej ako hra im chutí a súťaživosť neopadáva.

46. týždeň

Dorast

Rk-LM 0:6
V uvode prvej tr.sme dali gol a to nam uskodilo,zacali sme hrat profesorsky super si vytvoril 4 sance,ktore pozorny brankar M.Stano s prehladom kril a bol to jediny hrac na ploche,ktory splňal kriteria zapasu.Cez prestavku sme museli chlapcom dohovorit co zabralo a vysledkom boli 2 goly ale znovu sme polavili a druha polovica druhej tr.patrila superovi aj vďaka nasim zbytocnym vyluceniam.V tejto faze sme ubranili oslabenie o 2 hracov a potom sme sa vratili k hre,ktoru vyzadujeme od hracov pridali sme dalsie 2 goly a o vysledku bolo rozhodnute.

8 hokejová trieda

Prievidza – LM 4:9
Výsledok v tomto prípade nie je podstatný, ale treba podotknúť prístup hráčov. Zišlo sa niekoľko momentov, od zabudnutého dresu, slabej rozcvičky či slabého korčuľovania. Treba sa z podobných momentov poučiť a podobné chyby neopakovať.

6 hokejová trieda

LM – Dubnica 19:4
Zápas, v ktorom sme súperovi veľa nedovolili. Až na malý výpadok v 2. tretine, kde sme začali ťahať a strácať puky, prepadávali sme v obrane. Po troch góloch do našej brány za sebou sme sa vrátili späť ku hre z 1. tretiny. Čo nás teší je, že si začínajú veriť aj chlapci, ktorí mali doteraz menej sebavedomia. Všetci hráči si vytvárali gólové príležitosti a presadili sa aj sviatočný strelci, za čo sú radi aj tréneri, lebo si to zaslúžili.

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.