Zápasy 2. týždňa – ako sme si poradili so zápasmi po dlhej pauze?

Pandémia zastavilana dva mesiace mládežnícky hokej. Hneď, ako to vyhláška dovolila, začali sme plánovať možné zápasy a SZĽH pracoval na spustení súťaží. Cez víkend naše najstaršie kategórie odohrali niekoľko zápasov doma aj vonku. Dorast cestovat v sobotu aj v nedeľu za súperom do Prešova. Kadeti sa v nedeľu popasovali so Spišskou Novou Vsou. Siedmaci a ôsmaci odohrali zápasi s Martinom na domácej pôde.
,,Radi vidíme u chlapcov chuť do zápasov. Motivácia hrať hokej nie je samozrejmosť. Dúfajme, že sezónu budeme môcť dohrať v naplánovaných termínoch,” povedal klubový inštruktor Milan Sejna.

 

Dorast

PO-HT sobota: 0:7 a nedeľa 0:6

Zápasy dorastu v Prešove 15. a 16.1.2022: V obidvoch zápasoch sme jasne dominovali, sústavne sme tlačili súpera v jeho tretine a v podstate to bol boj našej ofenzívy so súperovým brankárom, pričom súper ohrozoval našich brankárov len sporadicky. S výkonom všetkých chalanov po dlhšej zápasovej pauze sme spokojní, len to chcelo väčšiu efektivitu v zakončení. Škvrnou bolo len zranenie nášho obrancu Sama Droppu v závere nedeľného zápasu, no veríme, že bude v poriadku. Tréneri: Karaffa, Uram a Bella
 

Kadeti

SNV-HT 6:2
Po náročnej zimnej prestávke sme sa dočkali prvej hry. Výsledok síce nebol taký, v aký sme dúfali, no zápas bol celú dobu vyrovnaný. Rozdiel bol v tom, že súper dokázal premeniť jeho šance no my sme nevedeli posunúť puk do brány. Level je stanovený počas celej sezóny a my sme pripravení súťažiť do posledného zápasu. Veľké plus bola snaha chlapcov, ktorí skutočne bojovali do poslednej sekundy aj keď sme prehrali.

8 hokejová trieda 

HT-MT 8:4
Po dvojmesačnej prestávke bez zápasov sme nastúpili na prípravny zápas pred reštartom ligy. Našim súperom boli Martinčania. Moji zverenci ma milo prekvapili výkonom, nasadením a korčuľovaním. Aj keď tam boli ešte chybičky, na tých pred ligou popracujeme. 
 

7 hokejová trieda 

LM- MT 4:13
Voľno dostali niektorí hráči stabilnej zostavy. Naskytla sa tak príležitosť aj iným hráčom, aby ukázali, čo v nich je. Zápas ukázal, že musia stále pracovať na technických zručnostiach ako sú korčuľovanie, prihrávanie, streľba…. a samozrejme kondícia. Dnešný zápas im nastavil zrkadlo, na čom sú a v čom sa majú zlepšiť a pracovať ešte tvrdšie na tréningoch aj mimo nich.
 

6 hokejová trieda 

BB – LM 8:11
Dobrý zápas z oboch strán. Hralo sa hore dole s množstvom gólových šancí. Výborne zachytali naši brankári.

Text: PR Hokejové talenty / tréneri
Foto: Archív Hokejové talenty o.z.

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.