Šiestaci odcestovali na medzinárodný turnaj vo Švédsku Hv71 Prolympia Trophy U13

8 tímom, 36 hier a viac ako 101 účastníkov Šiestaci z Hokejové talenty vycestovali do Švédska za medzinárodným turnajom Hv71 Prolympia Trophy U13. Ten sa koná 18.-20. marca 2022. 

Hráči ročníkov 2009 alebo neskôr (U13) si zmeria sily počas troch dní. Miesto konania je Husqvarna Garden, pred tým Kinnarps Arena, v Jönköping, Švédsko. Je to domáce miesto klubu Hv71. Celkovo má 4 hokejové ihriská spolu s doplňujúcimi zariadeniami, čím patrí k najväčším centrom ľadového hokeja v Európe.

Všetky zápasy sa hrajú s efektívnym hracím časom 2 x 15 minút. Osem tímov odohrá sedem zápasov v základnej hre, kde víťazstvo dáva 2 body a remíza dáva 1 bod každému tímu.

Chlapcom držíme palce a už teraz sa tešíme na ďalšie správy.

Text: PR Hokejové talenty 
Foto: tréneri

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.