Siedmaci na Veľkonočnom turnaji v Ružomberku víťazne

Veľkonočný turnaj v Ružomberku sa konal za účasti niekoľkých tímov: HK Mládež Michalovce, HT MHK 32 Liptovský Mikuláš, MŠKM Trebišov, HK Spišská Nová Ves, HOBA Bratislava, MHK Ružomberok. 

Naši siedmaci do toho šli naplno. Vo štvrtok sa hralo proti SNV a Trebišovu, v piatok proti Michalovciam a domácemu Ružomberku a na záver v sobotu sme sa popasovali s Bratislavou. Zápas vyšiel na výbornú a domov si odnášame prvenstvo, ktoré nás správne naladilo na ďalšiu prípravu.


Foto: rodičia
Text: PR Hokejové talenty 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.