Prípravné zápasy 34. týždeň 2022

Juniori

Vlci ZA – Draci LM

Draci LM – Kežmarok 8:7pp
Do prípravy zaradili pre zmenu zápas so seniormi z Kežmarku, ktorí hrajú 2. ligu. V ich prospech hrali skúsenosti. V náš to mala byť fyzická pripravenosť, lebo máme podstatné viac natrénované. Zápas bol síce dlho pomerne vyrovnaný, ale súper využíval v strelenie gólov svoje skúsenosti a zručnosti hlavne v presilových hrách a v prečísleniach, ktoré dokázali premieňať a skórovať z nich. Aj preto, lebo sme často bezhlavo útočili. A tak v 50. minúte bolo skóre 3:7. Potom sme ale pridali v agresivite, vytvorili sme tlak a dokázali sme sekundu pred koncom vyrovnať. V predĺžení sme dokonca rozhodli na 8:7, čo bolo veľké pozitívum. Teraz než čaká vyvrcholenie prípravy, kde sa chceme čo najlepšie pripraviť do ťažkej a dlhej sezóny. No veríme, že bude s dobrým koncom.

Dorast

Draci LM – Iskra Partizánske 3:2

9HT

Rysy SNV – Draci LM 8:3
Prvá polovica zápasu bola obojstranne hokejová a hra sa prelínala hore – dole.V ďalšom priebehu super prevzal iniciatívu na svoje hokejky a zaslúžene zvíťazili.My sme sa poučili,porozprávali s chlapcami a verím ze to padne na „úrodnú pôdu“.

Draci LM – Havířov
Každý zápas má svoju dynamiku a atmosféru. Niekedy sa darí viac, niekedy praskajú nervy. Dôležité je vedieť si s tým poradiť. Jeden zo zápasov, kde sme sa museli vyrovnať aj s tlakom súbojov bol prípravný zápas deviatakov proti Havířovu. Výborný emotívny zapas v ktorom dostali aj priestor aj chalani ktorí trénujú hore. Takýchto zápasov potrebujeme viac aby nám ukázal reálny obraz celého teamu. V kabíne sme si rozobrali niektoré vzorové situácie. Poučili sme sa? Ukáže ďalší zápas.

8HT

Rysy SNV – Draci LM 5:5
Dve tretiny sme diktovali tempo hry a dostali sme sa do vedenia 4:0. No chlapci si mysleli, že posledných 20 minút sa odohrá za nich samo… ale vieme, že tak to nefunguje a súper sa zaslúžene dotiahol.

LM -Ružinov Bratislava 9:3
Tréningový zapas, v ktorom si chlapci z chuti zahrali a zakombinovali.

7HT

Rysy SNV – Draci LM 4:6
V zápase so SNV bolo vidieť, že sme mali kompletné 3 formácie a super mal len 2 a tretiu tretinu sme mali viac síl.

Draci LM – Barani BB 14:3
V zápase proti BB hrali chlapci s chuťou,  góly sme dali po pekných akciách a presadili sa všetky 3 formácie. Keď si súper vypracoval šance, tak sme sa mohli spoľahnúť na brankárov, ktorí pochytali aj gólové šance.

6HT

Draci LM – Barani BB 11:9
Takýchto zápasov by sme potrebovali odohrať čo najviac. Padlo veľa gólov, brankári ešte pochytali veľa šancí a bojovalo sa až do konca. Zápasy nerozhodovali jednotlivci, ale kolektívny výkon.

5HT

Poprad – LM (streda)
Prvý tretinu sme sa spamätávali z cesty, druhu a tretiu chlapci začali hrať a hra sa začínala podobať na hokej. Popradu sme tak boli vyrovnaný super.

ZV – LM (sobota)
Chlapci si schuti zastrieľali, padali pekne góly, súperovi sme veľa priestoru nedávali. V zápase bolo veľa plusov, hráči sa snažili dodržiavať pokyny trénerov.

Barani BB – Draci LM
Silný súper s početnou základňou hráčov. Chlapci ukázali svoju bojovnosť. Super nás prestrieľal no nechýbali góly ani v súperovej bráne. V zápale boja miestami chlapci zabúdali na svoje úlohy na ľade a vznikali situácie ,,hurá hokeja”.