Prípravné zápasy 34. týždeň 2022

 Juniori

Vlci ZA – Draci LM

Draci LM – Kežmarok 8:7pp
Do prípravy zaradili pre zmenu zápas so seniormi z Kežmarku, ktorí hrajú 2. ligu. V ich prospech hrali skúsenosti. V náš to mala byť fyzická pripravenosť, lebo máme podstatné viac natrénované. Zápas bol síce dlho pomerne vyrovnaný, ale súper využíval v strelenie gólov svoje skúsenosti a zručnosti hlavne v presilových hrách a v prečísleniach, ktoré dokázali premieňať a skórovať z nich. Aj preto, lebo sme často bezhlavo útočili. A tak v 50. minúte bolo skóre 3:7. Potom sme ale pridali v agresivite, vytvorili sme tlak a dokázali sme sekundu pred koncom vyrovnať. V predĺžení sme dokonca rozhodli na 8:7, čo bolo veľké pozitívum. Teraz než čaká vyvrcholenie prípravy, kde sa chceme čo najlepšie pripraviť do ťažkej a dlhej sezóny. No veríme, že bude s dobrým koncom.
 

Dorast

Draci LM – Iskra Partizánske 3:2 

9HT

Rysy SNV – Draci LM 8:3
Prvá polovica zápasu bola obojstranne hokejová a hra sa prelínala hore – dole.V ďalšom priebehu super prevzal iniciatívu na svoje hokejky a zaslúžene zvíťazili.My sme sa poučili,porozprávali s chlapcami a verím ze to padne na „úrodnú pôdu“.

Draci LM – Havířov
Každý zápas má svoju dynamiku a atmosféru. Niekedy sa darí viac, niekedy praskajú nervy. Dôležité je vedieť si s tým poradiť. Jeden zo zápasov, kde sme sa museli vyrovnať aj s tlakom súbojov bol prípravný zápas deviatakov proti Havířovu. Výborný emotívny zapas v ktorom dostali aj priestor aj chalani ktorí trénujú hore. Takýchto zápasov potrebujeme viac aby nám ukázal reálny obraz celého teamu. V kabíne sme si rozobrali niektoré vzorové situácie. Poučili sme sa? Ukáže ďalší zápas.

8HT

Rysy SNV – Draci LM 5:5
Dve tretiny sme diktovali tempo hry a dostali sme sa do vedenia 4:0. No chlapci si mysleli, že posledných 20 minút sa odohrá za nich samo… ale vieme, že tak to nefunguje a súper sa zaslúžene dotiahol.

LM -Ružinov Bratislava 9:3 
Tréningový zapas, v ktorom si chlapci z chuti zahrali a zakombinovali.

 

7HT

Rysy SNV – Draci LM 4:6
V zápase so SNV bolo vidieť, že sme mali kompletné 3 formácie a super mal len 2 a tretiu tretinu sme mali viac síl.

Draci LM – Barani BB 14:3
V zápase proti BB hrali chlapci s chuťou,  góly sme dali po pekných akciách a presadili sa všetky 3 formácie. Keď si súper vypracoval šance, tak sme sa mohli spoľahnúť na brankárov, ktorí pochytali aj gólové šance. 

6HT

Rysy SNV – Draci LM 5:5

Draci LM – Barani BB 11:9
Takýchto zápasov by sme potrebovali odohrať čo najviac. Padlo veľa gólov, brankári ešte pochytali veľa šancí a bojovalo sa až do konca. Zápasy nerozhodovali jednotlivci, ale kolektívny výkon.

5HT

Poprad – LM (streda)
Prvý tretinu sme sa spamätávali z cesty, druhu a tretiu chlapci začali hrať a hra sa začínala podobať na hokej. Popradu sme tak boli vyrovnaný super.

ZV – LM (sobota)
Chlapci si schuti zastrieľali, padali pekne góly, súperovi sme veľa priestoru nedávali. V zápase bolo veľa plusov, hráči sa snažili dodržiavať pokyny trénerov.

Barani BB – Draci LM
Silný súper s početnou základňou hráčov. Chlapci ukázali svoju bojovnosť. Super nás prestrieľal no nechýbali góly ani v súperovej bráne. V zápale boja miestami chlapci zabúdali na svoje úlohy na ľade a vznikali situácie ,,hurá hokeja”.

 Prípravný zápas 6HT Draci LM – Barani BB / 27.8.2022


Text: tréneri, PR Draci LM

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.