Prípravné zápasy 33. týždeň 2022 – pokračujeme so zápalom

Juniori

Draci LM x Barani BB 2:5
Piatok 19.8.2022 – Po stredajšej výhre na ľade extraligových Michaloviec (3:4 po sn), sme v plnej príprave narazili na ďalšieho veľmi kvalitného extraligového súpera s ktorým sme dokázali držať krok v korčuliarskych aj technických zručnostiach, hlavne naše prvé 3 päťky, len tá štvrtá formácia mala problémy v obranných činnostiach, kde často chybovala a z ktorých súper dokázal pri tlaku tri krát skórovať. Celkovo sme ale boli s výkonom väčšiny hráčov spokojní a tento zápas mal naozaj veľmi slušnú úroveň. Ale to je súčasť a účel prípravy, aby sme otestovali kvality a schopnosti jednotlivých hráčov. Takže prehra so silným súperom nie je vôbec podstatná, ale len porovnanie s kvalitnými súpermi ukáže, aké budeme mať družstvo do sezóny, v ktorej chceme mať tie najvyššie ciele.

 

 

7 HT
DK – LM 3:11 (utorok)
V zápase sme podali kolektívnejší výkon ako súper a to rozhodlo v náš prospech.

LM – ZV 13:3 (streda)
Chalani hrali s chuťou, góly sme dali po pekných akciách, niekoľko šancí sme ešte nepremenili. Napriek tomu, že sme boli jedenásti sme dokázali udržať vysoké tempo zápasu. 
 

6 HT
LM – ZV 7:8

Do poslednej chvíle sme bojovali o lepší výsledok. Súper nás trestal hlavne z brejkov, na druhej strane sme veľa šancí nepremenili a nastrelili sme aj niekoľko tyčiek. Chalani však hrali so srdiečkom a veľkým zápalom. Takéto zapasy, kde si musia siahnuť na svoje dno, ich posúvajú ďalej.

 


Text: tréneri

 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.