Prípravné zápasy 32. týždeň 2022 – hrali sme prevažne vonku

Starší žiaci odohrali prípravné zápasy v sobotu v Žiline.

9 HT

Vlci – Draci 3:4
Aj napriek tomu, že sme mali počas celého stretnutia hernú prevahu, tak nám zápas ukázal určité nedostatky. Na tých musíme a budeme aj ďalej tvrdo pracovať. 

8 HT

Vlci – Draci 5:7
Pre chalanov to bol prvý prípravný zápas v ktorom veľmi prekvapili svojou energiou, nasadením a chuťou hrať. Veríme, že na tieto pozitívne veci nadviažeme v ďalšom tréningovom procese. 

7 HT

Vlci – Draci 5:6
Po tuhom boji 5:6. Pre mňa a kolegu (trénera Čontofalskeho) ako trénerov iných kategórií, bol zážitok sledovať s akou chuťou hrali zápasy mladší žiaci. Bolo vidieť čoraz vzácnejší zápal pre hru, emócie aj taktikou nezviazanú kreativitu a tvorivosť. Hráči velmi inteligentne reagovali na komunikáciu v rámci coachingu, čo je veľký príslub do budúcna, a záväzok pre trénerov s nimi poctivo robiť.

6 HT

Vlci – Draci 6:15
Po výbornom výkone stav 6:15. Pre mňa a kolegu (trénera Čontofalskeho) ako trénerov iných kategórií, bol zážitok sledovať s akou chuťou hrali zápasy mladší žiaci. Bolo vidieť čoraz vzácnejší zápal pre hru, emócie aj taktikou nezviazanú kreativitu a tvorivosť. Hráči velmi inteligentne reagovali na komunikáciu v rámci coachingu, čo je veľký príslub do budúcna, a záväzok pre trénerov s nimi poctivo robiť.

5 HT

Medvede – Draci
Za zápasom sme vycestovali do Dolného Kubína. Pre niektorých hráčov to bol prvý ,,ozajstný“ zápas v živote, ktorý odohrali na celé ihrisko. Ukázalo sa nám, na čom musíme s chalanmi intenzívnejšie popracovať, aby sme boli lepší tím. Ako trénerom sa nám veľmi páčila ich disciplína počas celého zápasu. Čo striedanie, to sa snažili zlepšovať a plniť pokyny trénerov.


Text: Draci LM, tréneri 
Foto: rodičia, tréneri 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.