Požiadali sme o zrušenie zmluvy s MHK 32 Liptovský Mikuláš a.s.

Vyjadrenie vedenie Hokejových talentov MHK 32 Liptovský Mikuláš o.z.

 

Vážení členovia občianskeho združenia Hokejových talentov, rodičia, priaznivci športu na Liptove, radi by sme Vás informovali, že sme na sekretariát klubu MHK 32 Liptovský Mikuláš a.s. a sekretariát SZĽH doručili oznámenie o ukončení účinnosti Zmluvy o zružení medzi MHK32 LM a.s. a Hokejovými talentami MHK 32 Liptovský Mikuláš o.z.. Táto zmluva bola platná od 30. apríla 2015.

Už začiatkom roka 2021 sme na MÚ Liptovský Mikuláš adresovali prvý list s názorom, že nesúhlasíme so stavom ani zástupcami mestského hokejového klubu. Tento list bol podporený mnohými osobnosťami hokeja na Liptove. V marci 2021 sme požiadali o ukončenie zmluvy o spolupráci, ktoré však nakoniec neprebehlo.

Následne sme v apríli 2021 adresovali list predsedovi predstavenstva MHK 32 LM pánovi Drahovzalovi, kde sme žiadali o stanovisko k zásadným otázkam pre ďalšie vzájomné fungovanie a spoluprácu. Na tieto sme nedostali dostatočné odpovede, preto sme v máji 2021 pána predsedu opäť vyzvali na ich zodpovedanie.

Bolo našou neustálou snahou o vyriešenie tejto situácie, tak ako sme deklarovali že veríme, že vedenie nášho extraligového klubu svojimi odpoveďami vytvorí príležitosť aj na osobné stretnutie.

To, že list prijali je zrejmé z príspevku na ich facebook stránke (viď nižšie), kde však mylne uvádzajú, že o stretnutie nemáme záujem. Na nami položené otázky doteraz nemáme adekvátne odpovede, čo nás mrzí.
Na druhej strane by sme radi poďakovali za možnosť zúčastniť sa zdarma hokejových zápasov pre našich mladých hráčov (iné informácie nám neboli poskytnuté).  

Celú vyššie spomínanú komunikáciu nájdete na našom webe v kategórii ,,Hokej v Liptovskom Mikuláši’’ https://www.hokejovetalenty.sk/sk/blog-kategoria/hokej-v-liptovskom-mikulasi 

Naše ďalšie kroky budeme postupne ďalej transparentne prezentovať.

Vedenie Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš o.z.

 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.