Ocenili sme najlepších a predstavili nové logo

Našim hráčom sme ako prvým dnes predstavili nové logo, ktoré nás bude sprevádzať postupne od novej súťažnej sezóny. Ešte pred tým sme však ocenili tých najlepších v sezóne 2021/2022. 

Po veľmi dlhom čase sme sa stretli spoločne ako jeden tím a klub. 

Ocenili sme najlepších

 • 1 HP je naša najmladšia kategória, kde si všetci zaslúžia pochvalu za chuť k športu a k hokeju
 • 2 HP – pochvala našim prípravkárom za bojovnosť pri prvých zápasoch 
 • 3 HP – naša najmladšia prípravka, ktorá už hrá aj zväzové turnaje si zaslúži chválu
 • 4 HP – chlapci a dievčatá, ktorí sa učili samostatnosti pri prechode ku žiakom si taktiež zaslúži pochvalu 
 • 5 HT – kategória, kde si prvý rok vyskúšali hru na celé ihrisko. Hráči si spomedzi seba vybrali najlepších: Kalousek Stanislav, Maduda Alex, Herceg Oliver
 • 6 HT – druhá kategória mladších žiakov, boli zabehnutejší v hre na celé ihrisko Tu si tiež hráči medzi sebou vybrali najlepších hráčov: Kruppa Richard, Palaj Lukáš, Jančuška Tomáš
 • 7 HT – prvá kategória starších žiakov, vyskúšali si už veľký hokej s hrou do tela. Od tejto kategórie starších žiakov vyberali najlepších hráčov tréneri: Korbáš Tobias, Jozefček Martin, Kriška Eric
 • 8 HT – naši ôsmaci, najstaršia kategória u žiakov. Ocenení hráči sú Sukeľ Adam, Jaško Oliver, Jusko Richard
 • Kadeti – táto kategória bola prestupnou stanicou do kategórie dorastu, získala ocenenie za  1. miesto v nadstavbovej časti. Ocenení hráči sú: Korbáš Oliver, Sejna Alex, Nemec Adam
 • Dorast – naša najúspešnejšia kategória, splnila vytúžený ciel – postup do vyššej ligy, Extraligy dorastu. Najlepší hráči boli vyhlásený po dohode s trénermi a podľa štatistík SZĽH.
  • Druhý najproduktívnejší hráč 1.ligy dorast => Kubáň Ronald
  • Najlepší hráč v Plus/Mínus bodoch => Droppa Samuel
  • Najlepšia percentuálna uspešnosť medzi brankármi 1.lige dorastu => Stano Marek

Všetci menovaní dostali poukážku v hodnote 50€ na nákup u nášho partnera Elbe. Ešte raz nám dovoľte srdečne pogratulovať oceneným hráčom a poďakovať im za ich výkon.

Predstavili sme nové logo a názov

Hokejové talenty už 8 rokov pracujú na budovaní zázemia a výchove mladých hokejistov v Liptovskom Mikuláši. Od novej sezóny pokračujeme v novom šate ako Liptovskí draci.

Nové logo nás bude spájať a nesie sa nielen príbehom ale aj históriou nášho regiónu. V Tatrách vzniklo veľa dračích povestí. Zrejme k tomu prispel nález kostí jaskynného medveďa, ktoré boli považované za dračie. Drak je symbol! Od dávna vo večných snehoch a ľadoch Tatier strážil DRAK poklady. Tak hovorí legenda.

A našimi pokladmi v Hokejových talentoch ste vy, naše deti a naša mládež. A vás chceme strážiť. Spolu a aj v symbole draka.  

Vo videu je odprezentovaná každá kategória Hokejových talentov počas uplynulej sezóny. 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.