Naši hráči súčasťou nominácie SR16, ktorá vycestuje na turnaj do Salzburgu

 

Adam Nemec, Kristián Kriška a aktuálne u nás na hosťovaní Michal Prádel sú súčasťou nominácie SR ‘’16’’, ktorá vycestuje na turnaj v rakúskom Salzburgu.

Slovenská hokejová reprezentácia do 16 rokov absolvuje budúci týždeň prvú turnajovú skúšku v aktuálnej sezóne. Po dvoch letných výcvikových táboroch v Poprade a Leviciach zamieri mužstvo pod vedením nového hlavného trénera Ivana Králika na podujatie do Salzburgu, kde si zmeria sily s českými rovesníkmi a domácim klubovým výberom do 17 rokov. 

Celá nominácia a program nasledujúcich dní tu.

 

 


Text: Draci LM, SZĽH
Foto: SZĽH / Jakub Homoľa

 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.