Naši hráči na stupni víťazov v behu do vrchu

4. ročník behu do vrchu s názvom Beh ku krížu Černová hostil dvoch účastníkov Drakov LM. Tieto preteky sa konali v nedeľu 17. júla 2022 v Ružomberku.

Marko Alman sa stal víťazom vo svojej kategórii starších žiakov, kde odbehol trať s dĺžkou 1km.

Richard Jusko za dorast skončil na druhom mieste, v tejto kategórii sa bežalo plných 4,23km s prevýšením 622m, či Rišo zdolal za 36:26,14 a celkovo sa umiestnil na 11. mieste (zo 65 účastníkov).

Chalani, gratulujeme!

Tiež ste za zúčasňujete letných aktivít? Dajte nám vedieť na pr@hokejovetalenty.sk, radi zverejníme info a motivujeme tak ďalších 🙂 


Foto: CKC Černová
Text: PR Draci LM

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.