Naša trénerka opäť účastná Hokejovej galaxie, hokejového projektu pre dievčatá

Naša trénerka Martina Staroňová bola opäť súčasťou obľúbeného projektu pre dievčatá, Hokejová galaxia, kde koučovala tím Hviezdy.

Martina: ,,Hokejová galaxia pre dievčatá do 15 rokov je skvelý projekt pre mladú a novú generáciu dievčat. Môžu sa konfrontovať medzi svojimi rovesníčkami a hlavne dievčatami, keďže všetky hraju v slovenských kluboch chlapčenskú ligu. Je to taký prvý krok a prvý kontakt s reprezentáciou. Práve toto ich môže posunúť a motivovať do ďalšej tvrdej práce. Takisto my, tréneri, vidíme, s kým môžme počítať do budúcnosti do reprezentácie U16. Máme tak dobrý prehľad o hračkách týchto ročníkov, keďže sa snažíme na zrazy volať naozaj všetky dievčatá zo Slovenska.“

SZĽH: Séria regionálnych turnajov dievčat do 15 rokov svojou bratislavskou edíciou počas uplynulého víkendu potvrdila vzostup dievčenského hokeja na Slovensku. Okrem tradičného súťažného diania na ľade si desiatky dievčat vo veku od 11 do 15 rokov pozreli priestory Slovenského olympijského a športového múzea, absolvovali prednášku o kondičnej príprave a v spolupráci so Škoda Auto Slovensko, partnerom SZĽH, odchádzali z hlavného mesta rozradostené vďaka možnosti vyrobiť si prvé dievčenské hokejové kartičky. Viac na webe SZĽH.

Foto: Martina Staroňová / SZĽH

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.