Martin Cibák na HR konferencii o well-being

Tému zdravia, či už psychického alebo fyzického, máme v našom klube neustále na pamäti. Starať sa o svoje telo aj myseľ sa učíme nonstop, je to proces. Platí to pre hráčov ale rovnako sa to dá preniesť aj do sveta businessu. 𝗔𝗸𝗼 𝘀𝗶 𝘂𝗱𝗿𝘇̌𝗶𝗮𝘃𝗮𝘁̌ 𝘃𝗻𝘂́𝘁𝗼𝗿𝗻𝘂́ 𝗿𝗼𝘃𝗻𝗼𝘃𝗮́𝗵𝘂 𝘃 𝗸𝗮𝘇̌𝗱𝗼𝗱𝗲𝗻𝗻𝗼𝗺 𝘇̌𝗶𝘃𝗼𝘁𝗲, 𝘃𝗼 𝘃𝗿𝗰𝗵𝗼𝗹𝗼𝘃𝗼𝗺 𝗺𝗮𝗻𝗮𝘇̌𝗺𝗲𝗻𝘁𝗲 𝗰̌𝗶 𝘃𝗼 𝘃𝗿𝗰𝗵𝗼𝗹𝗼𝘃𝗼𝗺 𝘀̌𝗽𝗼𝗿𝘁𝗲 bola téma prednášky nášho spoluzakladateľa Martina Cibáka na konferencii pre manažérov z oblasti HR. S názvom Well-being v rozbúrenom mori zmien šlo o jedinečné stretnutie inšpiratívnych ľudí, ktorí spolu diskutovali na tému well-beingu. Konferencia sa konala 25. októbra 2022 v hoteli Chopok na Liptove.

R𝗼𝘇𝗵𝗼𝘃𝗼𝗿 𝘀 Martinom bol o hľadaní vnútornej rovnováhy, regenerácii a mentálneho pokoja potrebného na dlhodobé dosahovanie výsledkov.
Ako bývalý profesionálny športovec získal návyky, ktoré mu pomáhajú dodnes. Martin sa venuje o.z Hokejové talenty, ktoré spoluzakladal a taktiež podnikaniu na medzinárodnej úrovni. To zo sebou prináša vypätie a stres. Prinášame niektoré myšlienky, ktoré na konferencii odzneli a pomáhajú Martinovi prekonávať každodenné nástrahy zrýchleného sveta.

,,Regenerácia je základ. A to či fyzická alebo mentálna,“ vraví, ,,Ja regenerujem stále. Otužovaním, športom, kedy si chodím za behať, alebo aj stravou. Sú to naoko jednoduché veci, ktoré vieme, že by sme mali dodržiavať. Ale dôležité si je preniesť si to do denno-denného života.“

,,Bol som zvyknutý mať cieľ,“ rozprával na konferencii, ,,náš cieľ bol vyhrať zápas, vyhrať titul. Jednoduché. Toto pre mňa trvalo zhruba 20 rokov. Dôležitá otázka ale nastáva, čo potom?“

,,Ukázalo sa mi to časom, že sa netreba vnucovať. Ak si ja tú radu sám nevypýtam, tak ju neprijmem.“

,,Sú momenty, keď sa potrebujete ukludniť. Ukludnený znamená aj stíšiť emócie. To sa dá trénovať, dáku chvíľu to trvá.“

Podcast s Martinom

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.