Juniori na festivale Za 7 horami hrali hokej s deťmi

S juniormi sme sa vybrali na rozprávkový festival Za 7 horami v Liptovskom Jáne. Na hoteli Alexandra sme si zahrali hokej(bal), ktorý každý hráč zobral s plnou vážnosťou no v športovom duchu.

Naši Draci tak zažili asi jeden z najdlhších zápasov vôbec, alebo bola to skvelá zábava! Okrem toho si dievčatá aj chlapci skúsii streľbu na bránu, brihrávky či bránenie. Priateľská atmosféra v príjemnom horskom prostredí naplnila očakávania. Ďakujeme, Za 7 horami, že sme opäť mohli deťom priniesť hokej! Viac fotiek vo fotoalbume na facebooku Hokejových talentov.

Text a foto: PR Hokejové talenty 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.