Juniori na čele tabuľky produktivity

Juraj a Fedor, hráči juniorov, prekročili hranicu 100 bodov v aktuálnej sezóne. Aj keď si obaja vážia tento mílnik, to najdôležitejšie ich aj s tímom ešte len čaká.

Juraj Dunčko: ,,Som veľmi vďačný za túto métu čo sme s Feďom dosiahli. Dá sa povedať, že dakedy sa vidíme aj na slepo, keďže hráme spolu už odmalička. No teraz sa musíme sústrediť na tú najdôležitejšiu časť sezóny a to je postúpiť do extraligy. Sme super kolektív a verím, že ako jeden tím ten cieľ splníme.“

Fedor Feherpataky: ,,Určite nás to sJurom veľmi teší, veď predsa nestáva sa to každý deň. Ja dúfam, že túto bodovú efektivitu si prenesieme aj do play-off, ktoré nás teraz čaká. Momentálne ale individuálne štatistiky idú bokom a my ako celý tím sa sústredíme len na jedno. A to je postup medzi elitu.“

V tabuľke produktivity 1. ligy juniorov sú naši hráči aj na ďalších pozíciách, 3. miesto Nikodém Šulik, 4. Erik Grič, 5. Ronald Kubáň.

Text: Draci LM
Foto: archív hráčov

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.