Hráčka Hokejových talentov nominovaná na Regionálny turnaj dievčat v Považskej Bystrici

,,Tieto sústredenia vnímame ako dôležitú súčasť príprav dievčat aj chlapcov. Majú vtedy príležitosť ukázať sa a zároveň zistiť, na čom musia popracovať,’’ povedal Milan Sejna, klubový inštruktor HT.

Aktualizácia k 4.11.2021: Turnaj je presunutý na neurčito. 


Pred sezónou sme vás informovali o účasti našich hráčov U16 na tréningových sústredeniach SZĽH, ktoré sa konali priebežne na Slovensku.  Zväz sa tak isto snaží aj o rozvoj hokeja u dievčat. 
Nedávno sa Slovensko zapojilo do medzinárodného IIHF dievčenského hokejového víkendu 15.-17.10.2021, ktorý práve na Slovensku zaznamenal najväčší úspech spomedzi zapojených krajín.  na Slovensku sa zapojilo 17 miest. Prečítajte si viac v súhrnnej správe tu.   

Hráčka HT Tatiana Korčeková a trénerka z Liptovského MIkuláša Martina Staroňová boli nominované na Regionálny turnaj dievčat v Považskej Bystrici 12.-14. novembra 2021. Zúčastní sa ho zhruba 50 hráčok od západu po východ, aby mali možnosť zmerať si sily, niečo nové sa naučiť a spoločne trénovať.

,,Tieto sústredenia vnímame ako dôležitú súčasť príprav dievčat aj chlapcov. Majú vtedy príležitosť ukázať sa a zároveň zistiť, na čom musia popracovať,’’ povedal Milan Sejna, klubový inštruktor HT.   

Tánička na zápase zo soboty 23. októbra skórovala, čo bol pre ňu určite povzbudivý moment. ,,Som veľmi rada, že sa mi podarilo dostať sa na nominačnú listinu. Veľmi sa tam teším, lebo konečne budem hrať zápasy s babami, čo je iné, ako keď hrávam s chalanmi. Teším sa hlavne na baby s ktorými sa už poznám, len sa nevídame často lebo sú z iného mesta. Takže sa stretávame väčšinou iba na takýchto akciách. Nálada tam je vždy super, veľa sa zasmejeme a mame bombové zážitky.’’


Foto a text: PR Hokejové talenty

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.