Hokejové talenty v novej sezóne ako Draci Liptovský Mikuláš – nové logo a podcast

Náš klub ide do sezóny 2022/2023 s novým názvom – Draci Liptovský Mikuláš. 

Legendy vravia, že na Liptove žili draci. To potvrdzuju aj nájdené kosti v demänovských jaskyniach. Preto názov nášho klubu vychádza z histórie regiónu. Draci vedeli útočiť, strážiť aj ochraňovať.

Tvar loga je štylizovaný do podoby dračích krídel. Taktiež v sebe ukrýva iniciály nášho domovského mesta. Logo budeme používať v niekoľkých variantách, so symbolom a názvom. O tom, kto sme a aká je vízia klubu sa dozviete v podcaste so spoluzakladateľom o.z. Hokejové talenty, Martinom Cibákom.

 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.