Hokejová strelnica dokončená aj s pomocou rodičov – ďakujeme!

Hokejová strelnica je neveľké cvičisko medzi JL arenou a Titan Arenou. Hráči si tu môžu cibriť techniku.

 

Hokejová strelnica je neveľké cvičisko medzi JL arenou a Titan Arenou. Tvorí jú osieťovaný priestor a špeciálny povrch imitujúci ľad. Tréningovú zónu na cvičenie strelby sa nám podarilo úspešne dokončiť a hráči ju už začali využívať.

Je to vítané doplnenie tréningu hokejistov. Napomáha k zdokonaľovaniu si techniky a presnosti streľby hráčom bez rozdielu ich úrovne.
V úvode pri stavbe pomáhali aj naši tréneri.

Nakoľko sa jedná o strelnicu vo vonkajšom prostredí, je vystavená rôznemu počasiu a podmienkam. Preto sme zvolili materiály a konštrukciu, ktorá odolá. 

V závere nám nezištne ponúkol pomocnú ruku pán Čonka so stavebnou firmou Keraz s.r.o.. Vďaka nemu naša hokejová strelnica stojí na zámkovej dlažbe a okolo má obrubník, čo len predĺži jej životnosť.
Keď sa jednoducho ,,chce’’, dá sa urobiť veľmi veľa a kto by potreboval stavebné práce, môže sa obrátiť na Keraz s.r.o. +421910994929. 

Našu hokejovú strelnicu čaká ešte prestrešenie.  

Klubový inštruktor Milan Sejna s pánom Čonkom

 


Strelnica je dostupná pre hráčov Hokejových talentov, informujte sa u svojho trénera.
Puky sú k dispozícii zapožičaniu. Priateľské upozornenie: ak sa postrácajú, viac nebude. 


Foto: archív Hokejové talenty o.z.

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.