Hokejová republika v Liptovskom Mikuláši – Lukáš Pelč a Martin Cibák na tréningu

Hokejová republika v Liptovskom Mikuláši!

Krásy tohto mesta vám Lukáš Pelč ukáže spolu s hokejovou legendou Martinom Cibákom a nezostanú len pri tom. Prezradia vám aj to, ako a prečo začať hrať hokej na Liptove. Prihláste svoje deti na hokej! Viac informácií o hokejovom nábore pre tých, ktorí pochádzajú z Liptovského Mikuláša a okolia, nájdete na webe www.hokejovetalent.sk a webe Hokejovej republiky ➡ https://bit.ly/hokejova-republika

Pozrite si tréning s malými hokejistami, rozhovor s Martinom Cibákom alebo pozvánku na nábor od Milana Sejnu:

O Hokejovej republike

Projekt Hokejová republika je určený na propagáciu ľadového hokeja medzi deťmi v regiónoch prostredníctvom pútavého video obsahu. SZĽH chce touto aktivitou spopularizovať hokej a priblížiť ho mládeži zrozumiteľnou a zábavnou formou, ktorá zároveň pomôže klubom s náborom detí a rodičom k odbúraniu stereotypov. V snahe zasiahnuť čo najviac detí v rámci celého Slovenska sme s projektom zavítali do dvoch desiatok miest naprieč krajinou, od Skalice až po Michalovce.

Hokejovú republiku vám prinášame aj vďaka našim partnerom Kaufland Slovenská republika, ŠKODA, Orange, BENU Lekáreň a BAUER Hockey Slovakia. Ďakujeme mestu Liptovský Mikuláš za spoluprácu. Hokejovou republikou vás sprevádza Lukáš Pelč. 


Foto: archív Hokejové talenty, SZĽH
Text: SZĽH

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.