Hokejky od SZĽH pre našich najstarších hráčov

S cieľom zabezpečiť hráčom kvalitnejší tréningový a zápasový proces a tiež šetrenie nákladov rodičov a klubou, poskytlo SZĽH hokejky mladým hráčom. Aj keď bol celý tento proces pozdržaný, dostali sme sa do momentu, kedy sú hokejky distribuované do klubov – vrátane našich Hokejových talentov o.z. Jedná sa o klasické aj brankárske hokejky.

Podľa slov výkonného riaditeľa SZĽH Petra Kruľa je tento krok v zmysle dlhodobo schválenej stratégie pre podporu rozvoja a kvality hokeja mladých hráčov.
Nižšie prikladáme výber informácií, podľa akého kľúča sa budú hokejky rozdeľovať.

Zdroj: PR Hokejové talenty, hockeyslovakia.sk 
Text a fotky: Archív Hokejové talenty

 
Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.