Dorast hrá o postup do Extraligy dorastu – pozvánka na zápasy

Hokejový zápas o postup do Extraligy dorastu

23.4.2022 (sobota) *
24.4.2022 (nedeľa) *

Titan Arena Liptovký Mikuláš
*presný čas začiatku sa môže meniť vzhľadom na ďalšie možné zápasy a komunikáciu so súperom. 
Presný rozpis bude zverejnený aj na www.jlarena.com/rozpis-ladov

FB EVENT TU

Tím dorastu Hokejových talentov o.z. zabojuje 23. a 24. apríla 2022 v play off o postup do vyššej súťaže, Extraligy dorastu. Predposledný aprílový víkend tak bude patriť hokeju mládeže. Na domácej pôde v Liptovskom Mikuláši privítame súpera, ktorý prejde prvým kolom.

Budeme veľmi radi, keď nás prídu povzbudiť naši verní aj nepravidelní priaznivci a vytvoria nám pravé domáce prostredie. Týmto zavŕšime našu dvojročnú snahu o vstup Hokejových talentov do Extraligy.
Vstup je zdarma.

PRÍĎTE NÁS POVZBUDIŤ!!

Foto: Archív Hokejové talenty
Účastníci sú povinný dodržiavať aktuálnu vyhlášku

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.