Cez grantový program SPP Športuj aj Ty! sa nám podarilo doplniť sklad výstroje

Poskytnutie hokejovej výstroje pre deti nášho OZ je jeden z nástrojov ako dosiahnuť, aby deti neprestali športovať. Aby bol šport v ich živote dostupný aj v budúcnosti bol súčasťou ich života. Priebežne hľadáme nové možnosti financovania. Zvlášť vykrývame aj neuhradené platby a financie.

Vrámci denných procesov sa zapájame do dostupných výziev rôznych grantov. Tentoraz nás potešil pozitívny výber nami zaslaného grantu vrámci „Grantový program SPP Športuj aj Ty!“.

Na základe odsúhlasenia nám boli zabezpečené časti hokejovej výstroje v hodnote 1.500 €, za čo sme veľmi vďační.

Náš klub disponuje skladom hokejovej výstroje pre deti od najmenšieho veku. Priebežne ho obnovujeme a dopĺňame. Jednotlivé časti výstroje sa požičiavajú podľa individuálnych potrieb hráčov. Hokej sa tak zo strany nášho OZ stáva finančne dostupnejším športom.

ĎAKUJEME grantovému programu SPP ŠPORTUJ AJ TY!

 

Finančne nám pomohla aj Komunitná nadácia Liptov. Za poskytnutú dotáciu sme boli schopní zabezpečiť dopravu na zápasy pre celý klub. Táto položka patrí k najväčším v našom rozpočte. 

 

 

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.