Celoslovenská náborová akcia Deti na hokej bude v LM 17.9.2022

Klub Draci LM sa zapája do celoslovenskej náborovej akcie Deti na hokej.

Nielen školský, ale aj hokejový rok sa začína v septembri. Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s klubmi pripravil celonárodnú náborovú akciu s názvom Deti na hokej, ktorá je určená pre chlapcov vo veku od 4 do 9 rokov a pre dievčatá od 4 do 10 rokov. Séria podujatí vo viac ako 40 slovenských mestách odštartuje 9. septembra a vyvrcholí v priebehu októbra.

V rámci náborovej aktivity deti hravou formou okúsia, čo všetko ponúka hokej. Pod vedením profesionálnych trénerov urobia prvé korčuliarske kroky a zistia, že tento šport je stelesnením zábavy, radosti a pozitívnej emócie. Zážitok znásobí bohatý program plný veselých cvičení. Nepochybujeme o tom, že po ich absolvovaní získajú vaše ratolesti zanietenie pre najpopulárnejší šport na Slovensku. 

Na začiatok deti nemusia vedieť korčuľovať. Stačí im odhodlanie a chuť športovať. O zvyšok sa postarajú skúsení kouči. Deti sa vďaka hokeju naučia zodpovednosti a vytrvalosti. Zistia, ako spolupracovať s rovesníkmi vo väčšom kolektíve a nájdu si nových kamarátov. Šport zároveň poslúži ako vhodný doplnok k vzdelaniu. 

Do akcie Deti na hokej sa zapojí 48 klubov zo 41 miest po celom Slovensku. Zistite, kde vo vašom okolí sa nachádza najbližší klub, ktorý bude organizovať náborovú aktivitu a prihláste svoje dieťa. Vyplnením registračného formuláru nám pomôžete lepšie pripraviť podujatia v jednotlivých mestách. Vstup je zdarma. 

Čo si potrebujete priniesť?

– korčule (o možnostiach zapožičania sa informujte v klube)
– prilbu (nemusí byť nevyhnutne hokejová, postačí aj lyžiarska alebo cyklistická)
– rukavice (hokejové alebo aj lyžiarske a zimné)
– chrániče na kolená a lakte (môžu byť aj z in-line korčuľovania)
– teplé oblečenie (ideálne nepremokavé)

Čo nepotrebujete, ale môžete si priniesť?

– dres
– hokejku

Zdieľajte článok

Naši partneri

Prihlásiť sa k odberu newslettra* označené polia sú povinné

Vyberte, prosím, všetky spôsoby, ako by ste chceli byť informovaní o novinkách od Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.:Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej lokalite. Používame Mailchimp ako našu marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na prihlásenie na odber beriete na vedomie, že Vaše informácie budú prenesené do Mailchimpu na spracovanie. Viac informácií o spôsoboch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.


Nechcem sa prihlásiť k odberu.